Vánoční tipy na dárky vyrobené v českých dílnách

Vánoční tipy na dárky vyrobené v českých dílnách

Vánoce se blíží a nikdo je nezastaví. Jistě i vy již o dárcích přemýšlíte, nebo je dokonce máte nakoupené. Pokud stále řešíte, co koupit, máme pro vás pár tipů, ale tak trochu jiných... Nebudeme totiž radit pouze dárky z vlastní výroby... Rozhodli jsme se představit i další české značky, které opravdu v česku vyrábí a dávají práci českým lidem. Aktuální situace nás totiž přesvědčuje o tom, že pokud těmto firmám nepomůžeme my jako zákazníci, tak to nikdo jiný neudělá Chceme si letos udělat Vánoce na téma: Vyrobeno v Česku. Půjdete do toho s námi?

Samozřejmě i my vám chceme nabídnout co nejširší nabídku dárků, ať už pro děti z kolekce ELEGA for boys a girls  

O kabelkách a drobných dárcích pro ženy jistě nemusíme psát. Takové jednoduché psaníčko, či peněženka jistě nadchne každou ženu. Pro muže je sázkou na jistotu opasek, či peněženka. Velice rádi vám poradíme jak po telefonu 495 593 077,  731 655 203, tak na e-mailu obchod@elega.cz nebo na sociálních sítích v přímé zprávě. Informujte se o možnosti vytvoření setu (opasek, peněženka - kabelka, peněženka a podobně) nebo monogramu, aby váš dárek měl punc jedinečnosti. Pokud si stále nebudete jistí s výběrem, můžeme vytvořit dárkový poukaz. Obdarovaný si pak vybere dárek přesně podle svého vkusu. Dárkové poukazy naleznete zde. Chcete-li však vytvořit dárkový poukaz na jinou částku, kontaktujte nás a vytvoříme poukaz na jakoukoliv částku.

Pojďme se však podívat na další možnosti nákupů:

Velice nás nadchl projekt Lokala, kde jsou nejen představeny některé módní značky, ale je tam i uvedeno, kdo je majitel, kde je sídlo firmy, ale hlavně, kde jejich výrobky vznikají! Myslíme, že toto je velice důležité vědět, že se nejedná "pouze" o českou značku, ale opravdu jsou výrobky vyrobeny v Česku.

Další možností hledání je katalog Český výrobek.  Kde jsou srovnány veškeré značky, které mají certifikát Český výrobek. Zde nenaleznete pouze značky z odvětví módy, ale i stavebnictví, zdravotnictví, zemědělství,....

Teď už se pojďme podívat i na přímé tipy:

Co by byly Vánoce bez klasických, ručně vyráběných ozdob. Firma Ozdoba CZ vyrábí tradičním způsobem ústy foukané a ručně malované skleněné ozdoby https://ozdobacz.cz/vanocniozdoby-eshop/

I firma Irisa mimo jiné vyrábí tradičním způsobem vánoční ozdoby. Ozdoby jsou od těch klasických, retro, až po jemné. Co nás však v jejich nabídce nadchlo a oceňujeme skvělou myšlenku je kreativní sada, kterou naleznete zde. Kolekce Nordic Classic je také nádherná. Kompletní nabídku naleznete zde: https://www.skleneneozdoby-irisa.cz/

Nádherné výrobky má sklářská firma EVPAS. Již více než tři dekády přinášíme netradiční stylové výrobky, tvořené těmi nejzručnějšími řemeslníky ve svém oboru. Udržujeme stoleté dědictví a oživujeme jej inovativními nápady. https://evpas.cz/

Velice zajímavou sklářskou práci v moderním pojetí můžete vidět u Radua Crystal. Luxusní karafa nebo jejich tác na dort potěší snad každou ženu, ale co opravdu milujeme jsou svíčky

Firma CAPU vyrábí v Třebíči čepice, šály, rukavice a nyní nově i ponožky a termoprádlo. Čepice a ostatní produkty sportovních a elegantních vzorů v pestrých módních barvách, stylů s módními doplňky na hory či do města. Používají pouze vysoce kvalitní materiály od předních evropských výrobců.

Firma Kama vyrábí úžasné pletené svetry, čepice, nákrčníky a rukavice. Firma vznikla jako malá domácí výroba. Dnes má KAMA vlastní výrobní objekt a kromě prodeje v ČR exportuje do 27 států světa.

Měkké dárky jsou stále oblíbené :)

Pro děti vyrábí krásné měkké hračky značka Ababu. Nabízí i možnost koupit si pouze předtištěnou látku a hračky si ušít. Je to skvělý trénink i pro větší děti. Jelikož jak všichni víme šikovnost dnešních dětí lehce klesá. Aktuálně na Ababu běží projekt Poklady, kde jsou nabízeny i další drobné dárky české výroby - od keramiky, hraček, čajů a svíček.  

Líbí se nám i tradiční dřevěné hračky od MIK TOYS https://www.miktoys.cz/vyrobky/hracky/

Co se kosmetiky týče, co takové Tierra Verde? Vyrábí od EKO drogerie až tělovou kosmetiku a krásné dárkové balení všech produktů.

Pro ty, co se vydávají na celodenní výlety nás nadchla možnost od Adventure Menu ULTRALEHKÁ VAKUOVĚ SUŠENÁ JÍDLA. Když je každý gram drahý a skvělá chuť k nezaplacení.. Tato jídla jsou předurčena k nošení v batohu. Neváží skoro nic, přesto ti dodají všechno, co tvé tělo a mysl potřebuje po náročném dni. Všechna jídla jsou 100% přírodní a bez jakýchkoli chemických přísad. Co udělat balíček pro cestovatele?

Radost  určitě každému udělá lahev dobrého moravského vína, udělat balíček z Paštikárny Němčičky, aktuálně máme v Česku i pražírny kávy, které stojí za vyzkoušení.

Spousta oblíbených hotelů, penzionů, restaurací i bister nabízí dárkový poukaz. Je skvělé, svůj oblíbený podnik podpořit v těžkých časech a poukaz využít, jakmile se zlepší situace.

Jaké jsou vaše oblíbené české značky? Co plánujete objednat, či jste už pořídili a máte z toho radost?

Tento článek není vytvořen ve spolupráci s žádnou z uvedených značek, jedná se pouze o osobní doporučení.