Vánoční dárky dodáme do Vánoc

Vánoční dárky dodáme do Vánoc

Blíží se 3. adventní neděle a spousta z vás začíná být nervózní, kdy je poslední možnost pro dárky na poslední chvíli. Pokud není napsáno u produktu jinak - například dodání do 14ti dnů - takové produkty jsou ještě ve výrobě a pokud po nich toužíme, doporučujeme zavolat a domluvit se na možnostech dodání. Ostatní produkty, pokud jsou placeny kartou či na dobírku zasíláme druhý den po objednání. U objednávek placených převodem čekáme na peníze na účet a poté zasíláme druhý den.

Aktuálně vidíme, že se doba přepravy u všech přepravců natáhla až na 4 pracovní dny. Proto doporučujeme objednat vánoční dárky nejpozději 16.12.2020.

Po tomto datu doporučujeme už jen osobní nákup u nás na prodejně, kde jsme si pro vás připravili speciální otevírací dobu:

ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

každý všední den 7-15,30h

Sobota 8 - 14h

Neděle 8 - 12h

Pokud vám tento čas nevyhovuje, můžete si sjednat individuální schůzku na telefonu: 731 655 203

Jestli si nejste jisti s výběrem dárku, obraťte se na nás a rádi vám poradíme, nebo můžeme vytvořit dárkový poukaz a obdarovaný si sám dárek vybere. Kdyby jste se s dárkem netrefili, nebojte, produkty zakoupeny v prosince budete mít možnost celý leden vyměnit za jiný kus. Případně vystavíme dárkový poukaz na stejnou částku s platností do 30.6.2021.