Jarní noviny z ELEGY

Jarní noviny z ELEGY

Co s takovou slevou? Využít ji můžete třeba na nové produkty, které zrovna dnes vstupuje do prodeje. Jedná se o kolekci DESTRA, která je pokračovatelkou tak oblíbené DIRITTO. Destra je ze stejného materiálu - oboustranná kůže, díky čemuž je lehká a praktická. Dnes na našem e-shopu naleznete Otevřenou shopper Destra  

Do této kolekce patří i Malá shopper Destra a Velká shopper Destra. Obě tyto shopper mají dvě dostatečně dlouhá držadla k nošení na rameni a jsou uzavírané zipem. Na držadlech jsou ozdobné nýtky s logem ELEGA. Na předním díle je zavěšené logo ELEGA, které lze jednoduše sundat.

Malý vak a Velký vak Destra je skvělou svěží novinkou. Vak Diritto se stal bestsellerem, proto jsme vyrobili další variantu v tomto stylu. Připravili jsme si hned 2 velikosti a máme pro vás v nabídce hned několik barevných kombinací! Rozhodně upoutají vaší pozornost díky své barevnosti. Vždy se na jedné kabelce najdou minimálně 4 další barvy.

Novinkou je i větší varianta kabelek Hillary a Hill, které patří dlouhou dobu mezi bestsellery. Nová kabelka má název Hills. Určená je k nošení na rameni, ale na zakázku k ní můžeme vyrobit dlouhý řemen. Na zadním díle je zipová kapsa.

Další novinkou je i zavazovací opasek, který nabízíme ve dvou velikostech a pokud by ani jedna velikost nevyhovovala, můžeme ji upravit dle potřeby. Zkombinovat jej můžete třeba s naším novým pouzdrem na telefon nebo ledvinkou Merlin

Pokud se rozhodnete cestovat, určitě vám udělá radost, že jsme vyrobili cestovní tašky Tipsy v mnoha nových barvách. Součástí cestovní tašky je textilní popruh. Lze ji skvěle zkombinovat s kabelkou Hootie. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa, což ocení každá praktická žena. Vytvoříte tím skvělý cestovní set.  

Již brzy se můžete těšit na další jarní novinky pod značkou ELEGA, které budeme přidávat do tohoto článku.

Novou kolekci ELEGA by Dana M představíme 11.3.2022