NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU

NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU

Pokud se budete pohybovat v okolí Hradce Králové, určitě využijte příležitost navštívit naši prodejnu v areálu naší výrobny. Rádi vám předvedeme nejen naše nejnovější kolekce, ale i kompletní produkci. Všechny výrobky, které vidíte u nás na e-shopu naleznete fyzicky na naší prodejně. Čekají tu na vás tři sály plné kabelek.

Váš doprovod může čekat na křesílkách s šálkem kávy, abychom mu zkrátili čekání. Dětem můžeme pustit pohádku. Budeme se snažit vám nákup co nejvíce zpříjemnit.

Rádi vám poskytneme veškeré poradenství ohledně péče o kabelky a doporučíme ideální prostředky. Pokud však budete chtít nechat servis o kabelky na nás, můžeme provést renovaci. Ať už se jedná jen o "nakrémování" a oživení kabelky, můžete se u nás stavit a kabelky dáme do pořádku. Vyřešíme s vámi i pozáruční servis jako jsou výměny zipu, držadel, nebo oprava kování. I pouhé nakrémování kabelku oživí a může vypadat jako nová. Nemusíte se tak bát, že si koupíte poměrně drahý výrobek a po dvou letech musíte kupovat nový, protože starý dosluhuje. Více informací o renovacích a pozáručním servisu se dozvíte zde, či na telefonu 731 655 203.

Těšit se na vás budeme v klasické otevírací hodiny Pondělí - Pátek 8 - 15,30h. Pokud vám tento čas nevyhovuje, můžete si s námi sjednat individuální schůzku na telefonu 731 655 203 či e-mailu obchod@elega.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu Eliška & Dita & Martin