Jaro přináší nové kolekce ELEGA by Dana M

Jaro přináší nové kolekce ELEGA by Dana M

17.3.2024 jsme v naší prodejně v Třebechovicích pod Orebem představili tři nové kolekce ELEGA by Dana M. Pokřtila je sama Dana Morávková. Součástí akce byla i módní přehlídka, kde jsme představili českou značku oděvů Patte design z Opavy.

Sezóna 2024 je pro nás magická. Slavíme totiž 10. výročí značky ELEGA by Dana M. To co mělo být krátkodobým projektem, je již tradiční značkou.

Jaké nové kolekce jsme si pro vás tuto sezónu připravili?

Jubilee jsme vytvořili jako oslavnou kolekci k desetiletému výročí značky ELEGA by Dana M. Tato kolekce je ze stejné kůže Nappa, jako byla před deseti lety. Využili jsme i tři původní barvy - béžové, černá a oranžová. Do kolekce jsme přidali i taupe, nude, baby blue a limetkovou. Naleznete zde tři tvary - kabelka uzavíraná klopnou na rameno, crossbody kabelka a velká kabelka na rameno, která pojme i dokumenty o velikosti A4.

Autogram II navazuje na kolekci Autogram, kterou jsme představili na jaře 2022. Tato kolekce byla srdcová pro mnoho žen, ale vytýkali jí, že není uzavíraná zipem a nemá podšívku. Její upgrade jsme tedy obohatili o podšívku, zip a vyměnili jsme původní vyšívané logo. Použili jsme nové barvy, jako purpurová, nová nude, pastelová modrá a pro tuto sezónu jsme použili i bílou.

Panama je další kolekcí z úplně nového materiálu. Jedná se o oboustranný materiál z odolného mikrovlákna, kde líc je potištěný zlatými proužky a rub je v jemném luxusním brusu. Materiál je samonosný, díky čemuž je kabelka neuvěřitelně lehká. Je to skvělá taška na dovolenou, díky možnosti složení do kufru. Na cestování využijete i další malé doplňky, jako jsou etujky a psaníčka.

A jak jsme si užili představení nové kolekce? Dana Morávková si poctivě vyzkoušela všechny kabelky.

Součástí akce byla módní přehlídka, kde naše modelky předvedly tři naše nové kolekce a oblečení značky Patte Design

Po přehlídce následovalo detailní prohlížení všech kabelek, na to se naše zákaznice pokaždé těší nejvíce.