Pozáruční servis

Pozáruční servis

Největší radost, nám dělá, když každý nový zákazník zůstane věrný naší značce. Víme tedy, že nákupem našeho výrobku nám prokazujete důvěru, protože tento produkt vám bude dělat radost nejen první dny, ale i týdny, měsíce a roky. Ačkoliv děláme módní zboží, zakládáme si na kvalitě a poctivém řemesle.

Jakožto výrobci jsme schopni zajistit pozáruční servis našich výrobků. Ať už se jedná jen o "nakrémování" a oživení kabelky, či výměny zipu, držadel, nebo oprava kování. Nemusíte se tak bát, že si koupíte poměrně drahý výrobek a po dvou letech musíte kupovat nový, protože starý dosluhuje.

Opotřebení se po pár měsících či letech projeví na každém výrobku, ale my se snažíme dát každý kousek do skvělé kondice.

Neexperimentujte doma, ale raději je svěřte do našich rukou. Bohužel spoustu pokusů o neodbornou opravu způsobí nevratné poškození výrobku a je to velká škoda. Jsme v kontaktu s dodavateli kůží a konzultujeme s nimi problémy všech materiálů, které používáme.

Máte-li však s nějakým čističem, či zlepšovákem dobrou zkušenost, napište nám, rádi vyzkoušíme nové metody.

Bílá barva je vždy hodně citlivá. ale dá se s ní čarovat. Důležité je kůži vyčistit a poté použít bílý krém na kůži.

Co dokážeme v pozáručním servisu a kolik stojí?

 • renovace kůže - nakrémování, zabarvení hran a odřenin, vytvarování do původního stavu* (max. 200Kč)
 • výměna zipu (cca 200Kč)
 • výměna držadel (cca 200 - 500Kč)
 • výměna/ oprava kování (50-500Kč)
 • oprava šití (50-100Kč)
 • výměna celého dílce (dle dohody)

*bohužel při rozsáhlém zmačkání výrobku není zaručen 100% efekt

Jak taková repase kabelek může vypadat se podívejte v následujícím videu:

Záruční servis:

 • renovace kůže - nakrémování, zabarvení hran a odřenin, vytvarování do původního stavu* (max. 200Kč)
 • výměna zipu (z důvodu vady materiálu - zdarma, z důvodu vlastního poškození - dle dohody)
 • výměna držadel (jsme schopni vyrobit kabelku dle vašeho požadavku na délku držadel s příplatkem 15% z ceny kabelky, u hotového výrobku dle dohody)
 • výměna/ oprava kování (zdarma)
 • oprava šití (zdarma)
 • výměna celého dílce (z důvodu vady materiálu - zdarma, z důvodu vlastního poškození - dle dohody)

*bohužel při rozsáhlém zmačkání výrobku není zaručen 100% efekt

Velmi důležité upozornění - kabelka potřebuje svůj prostor. Máte-li ji doma ve skříni, vycpěte ji papírem a ideálně uložte v "dust bagu" - látkovém pytli s držadly směrem nahoru. Pokud nám ji chcete poslat, platí stejné pravidlo. Prázdné krabice najdete v každém supermarketu. Dejte si prosím tu práci a sežeňte pro svou kabelku přiměřeně velkou krabici. Snažíme se dělat všechno možné, aby byla kabelka jako nová, ale nedokážeme zázraky.

Reklamace

I my jsme bohužel jen lidé a ačkoliv všechny výrobky podléhají výstupní kontrole, vyrábí se ručně, takže se může stát, že se u kování povolí šroubek, nevšimneme se drobného poškození či nedokonalosti. Všechny reklamace a opravy se snažíme řešit do pár dnů, v případě lehké závady na počkání.

Nezapomeňte na možnost zakázkové výroby

Pro koncové zákazníky, kteří chtějí vyrobit jeden či jednotky kusů produktů dle jejich představy nabízíme následující:
Zakázková výroba jednoho kusu je možná při výběru ze vzorů, které vyrábíme/ či jsme vyráběli. Jsme schopni změnit barvu a typ materiálu, kování, délku držadel.
Dokážeme přidat RFID odstínění pro ochránění Vašich bezkontaktních platebních karet, dálkových klíčů a jiných zařízení vysílající signál před nechtěným zneužitím (pokud je pro to daný vzor vhodný). Využíváme atestovanou německou krycí fólii CRYPTALLOY (odkaz)
Podmínky zakázkové výroby pro koncové zákazníky -  Lhůta dodání je 1 – 2 měsíce. Příplatek 15% z klasické  prodejní ceny + případné vícenáklady za materiál a práci. Lze přidat monogram za 500 Kč. Nevratná záloha 50% splatná při zadání závazné objednávky.
V případě zájmu o tuto službu prosím kontaktujte naše obchodní oddělení na emailu obchod@elega.cz nebo na telefonu 495 593 077. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyslechneme si Vaše přání.