Jak zabalit kabelku na dovolenou

Jak zabalit kabelku na dovolenou

Máme tu opět článek do našeho magazínu - Jak řešit běžné problémy s kabelkami. Jelikož je období dovolených, vrhli jsme se na aktuální téma, jak zabalit kabelku na dovolenou. Každá z nás se do kabelek ELEGA natolik zamilovala, že si asi dovolenou nedovedeme bez těchto společnic představit. Pokud je vaše srdcovka velká taška, kterou vezmete jako příruční zavazadlo do letadla, či na sedadlo auta, není žádný problém. Dáváme si pouze pozor na možné zašpinění, které můžeme rychle vyřešit vlhčeným ubrouskem či vlhkým hadříkem. Pokud se vám do tašky vylije pití (což se stává hodně u dětských lahviček v letadle, při změně tlaku), vysušíme co lze papírovými kapesníky a v místě pobytu dosušíme volně na vzduchu (ne na přímém slunci)

Pokud však chceme zabalit kabelku s sebou do kufru, je zde větší problém. Kabelku se snažíme stále držet v ideálním tvaru, protože například u kabelek ze Saffiana by mohlo dojít k nevratnému poškození. Případné promáčkliny se velice špatně vyrovnávají. Z kabelky si tedy vytvoříme "pouzdro" a naplníme ji oblečením, léky a podobně (pozor však na kapaliny, musíte si být jisté, že nedojde k jejich vylití). Kabelka pak v takovém případě nezabírá prakticky žádné místo v kufru a přitom je dostatečně chráněna. Držadla dáme směrem vzhůru, aby se se nevylisovala do kabelky.

 U moře si pak dáváme pozor, aby kabelka neležela hodiny na přímém slunečním světle. Paprsky totiž mohou poškodit nejen naši kůži, ale i tu na našich kabelkách. Pozor i na slanou vodu, nezanechá pouze slané fleky na oblečení, ale i na kůži. Na pláž je tak mnohem lepší si brát látkovou plážovou tašku, u které vám nebude vadit ji po návratu domů dát do pračky, či nechat na dovolené, než riskovat zničení krásné kabelky ELEGA.

Pak už si bez starosti můžete úžívat léta a zaslouženého volna. Přejeme krásnou a hlavně klidnou dovolenou!

Byl pro vás tento článek užitečný? Řešili jste jiný problém s kabelkou? Napište nám a inspirujte nás!