Jarní tipy z Elegy

Jarní tipy z Elegy

Pro letošní sezónu jaro/ léto jsme si pro vás připravili spoustu novinek. Zásadním trendem pro tuto sezónu je hravost, lehkost, pohodlnost a kombinace i normálně k sobě neladících věcí.  Není to jedno z nejlepších možných témat?

Tím bezesporu nejzajímavějším u nás je Bubínek. To bychom nebyli mi, abychom nevytvořili alespoň dvě velikosti. Je nám ctí představit vám dva Bubínky Viola a Violet. Oba tyto krásné kousky jsou dostání na našem e-shopu. Jedna se o skvělý módní doplněk, který vás rozzáří. Jedná se o kulatou kabelku s krátkým držadlem zapínaná na zip a její neodmyslitelnou součástí je krásný barevný popruh. Ten je dokonalou třešničkou na dortu. Přední díl je z broušené kůže s ornamenty. Tyto kabelky skvěle podtrhují hravost jara. Co se vejde do malé Violy uvidíte na našem krátkém videu na YouTube.

Dalším skvělým kouskem jsou koše Doris a Dorothy. Jako první vznikla Doris, u které jsme se nechali inspirovat dovolenou u moře, kdy nosíte ty největší koše, do kterého dáte deku, fotoaparát, svačinu i další nezbytnosti na pláž. Přitom ji můžete vzít i do města a stále vypadáte luxusně. Doris je přeci jen hodně velká a tak jsme vytvořili malou sestru Dorothy. Nechte se unášet na vlnách dovolené a pohody. Vybírat můžete z mnoha variant zde.

Pokud však chcete být za dámu, oceníte praktické Shopper větší Alis a menší Alisa. Obě tyto kabelky jdou nosit na rameni. Do Alis dáte i dokumety A4 a proto ji ocení každá zaměstnaná žena. Pokud jste rozená dámička, určitě se zamilujete do Baulettek Ali a Alien. Ali je velké praktické bauletko, které si vyzkoušela i naše blogerka Lucie.

Alien oproti tomu malinká  hravá kabelka. Všechny tyto čtyři kabelky prodáváme ve spoustě jarních barev a díky elegantnímu kovovému kroužku na předním díle jsou nejen hravé, ale i elegantní. Shopper naleznete zde a Baulettka zde. Na této kolekci byl poprvé použit taháček s placičkou ELEGA.