PSANÍČKO SHERRY NA SVATBU. IDEÁLNÍ VOLBA.

PSANÍČKO SHERRY NA SVATBU. IDEÁLNÍ VOLBA.

Hezké dobré ráno, doufám, že nejdu úplně s křížkem po funuse a nějaké svatby vás letos ještě čekají. Nás právě jedna ano. A co si na sebe vezmu já? Psaníčko Sherry je jasná volba. Tak se na něj pojďme podívat trochu blíž.

PSANÍČKO SHERRY TYRKYS

Nejprve pár slov o kabelce. Outfitu se budu věnovat za malou chvíli. Psaníčko Sherry je vyrobeno z hovězinové kůže v saffiano designu. To je jedna z mých nejmilejších variant. Kabelka je pěkně pevná, drží tvar a nehrozí tak snadno poškrábání jako u měkkých kůžiček. Uvnitř psaníčka najdete dvě otevřené kapsy a čtyři kapsičky na kreditní karty. Na svatbu toho ani víc nepotřebujete. Co v kabelce nosím já? Telefon. Bez něj jsem jako bez ruky. A hlavně s sebou nebudeme mít naše malé veličenstvo, takže telefon budu asi dost hypnotizovat, že je na hlídání vše v pořádku. Telefon je důležitej, fakt. Pak si s sebou beru vždycky balzám na rty. Nesnáším suché rty a pokud s sebou balzám náhodou nemám, tak o to sušší je budu mít. Fakt placebo efekt. Papírové kapesníčky. Na každé svatbě slzím. Čím jsem starší, tím horší to je.

OUTFIT

A co si na takovou svatbu obléci? Záleží samozřejmě na tom, jestli mají ženich s nevěstou daný dress code, ať už co se barev týče, či prostředí. Něco jiného si člověk oblékne na honosnou svatbu, kde se čeká pomalu velká večerní, něco jiného na svatbu na louce… Já pro vás mám tip na takovou tu českou klasiku. Zvolila jsem dvě ne příliš často kombinované barvy. Světle zelenou na šatech. Světle modrou/tyrkysovou na Sherry psaníčku. A abych nebyla úplně celá světlá, tak jsem si obula střevíčky, na kterých jsou snad všechny barvy. U toho si vždycky vzpomenu na pasáž snad ze Severu proti Jihu, kde koberec v salónu musel být co nejbarevnější. Víte proč? Aby si každá žena našla barvu, která bude ladit k jejím šatům. Šaty by neměly být příliš krátké. Já mám ráda zakrytá kolena. Taky ne moc upnuté. Na svatbě se počítá s tím, že budete jíst. A ochutnávat. A žádná z nás pak nechce poslouchat gratulace k miminku, které nečeká 🙂 Takže doporučuji volnější. Fakt. Vyplatí se to. Budete se i lépe cítit, když si přidáte další dortík.

Pro dnešek to bude všechno. Užijte si svatbu. Pokud tedy na nějakou jdete 🙂

Lucie

Facebook & Instagram