MALÁ KABELKA NA DENNÍ NOŠENÍ.

MALÁ KABELKA NA DENNÍ NOŠENÍ.

Hezké i když deštivé ráno vám všem. Dnes jsem si pro vás připravila kabelku klopnovku z kolekce Serpente. Pokud si pamatuji správně, tak právě tato kabelka byla oblíbenou i naší zastupující Blogerky Iriny. A protože Irča kabelku vynesla v elegantních outfitech, tak jsem ji nastylizovala trošku jinak. Ale pojďme se na ni podívat detailněji.

MALÁ MODRÁ KLOPNOVÁ KABELKA Z KOLEKCE SERPENTE

Ač je tato kabelka primárně brána jako elegantní kousek pro speciální příležitosti, tak bych ji nezatracovala ani na běžné nošení. Klopnovka je vyrobena z luxusní napa kůže a klopna z imitace kůže hadí. Pro představu mrkněte, jak na mně vypadala ta ve větší velikosti.  U mne na instagramu ve výběru stories Elega najdete i podrobná videa, jak klopnovka vypadá otevřená a co všechno se do ní vejde. Logo není tentokrát na vršku kabelky, ale je velmi rafinovaně schováno pod klopnou, která je na patentek. Uvnitř kabelky nalezneme karabinku na klíče či malou peněženku, jednu otevřenou a jednu kapsičku na zip. Popruh se dá nastavit jako crossbody či dvojitý pro elegantní vzhled kabelky přes rameno. Ale teď už tedy pár slov k outfitu.

OUTFIT

Není to nic objevného, ani nic moc elegantního, ale takhle já chodím, když vyrazím s prckem do města. Ponožkové tenisky jsou hitem už snad od loňska či předloňska. A můžu vám říct, že pohodlnější boty jsem na noze snad neměla. Navíc v nich fakt není zima. Celý look jsem ladila do svých oblíbených barev, černé – jaké to překvapení, a hnědé, kterou v zimě také miluji. Kabelka je jen takovou barevnou třešničkou na dortu.

Už nějakou dobu mne baví doplňky v různých barvách kovů, ať už je to brož či několikabarevený prsten. Na ladění stříbrná/stříbrná nebo zlatá/zlatá jsem si nikdy moc nepotrpěla. Ač jsem se o to tedy někdy snažila. Nemám moc šperků, na bižuterii mne neužije vůbec, nosím jen své oblíbené a prověřené kousky, takže pak je těžké vybírat a ladit, když mám ve šperkovnici opravdu to, co miluji a unosím.

Přeji vám krásný den a budu se opět těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram

DSC_2328