MALÉ POPOVÍDÁNÍ A KOŽENÁ KABELKA DO RUKY.

MALÉ POPOVÍDÁNÍ A KOŽENÁ KABELKA DO RUKY.

Krásné dobré ráno. Posledních pár dní bylo nádherně, takže už jsem se nemusela halit do teplých kabátů. Takže toho bylo potřeba využít. Znovu jsem vyvětrala luxusní černou kabelku do ruky. Joey z kolekce Roll. Detailně si ji opětovně popisovat nebudeme, to už tu bylo v minulém příspěvku. Dnes bych se ráda spíše věnovala jen takovému potlachání. Můžu?

OUTFIT

Jak jsem psala výše, konečně se dalo vyrazit v něčem jiném, než je padesát vrstev, aby člověku neumrzla nějaká část těla. Kožená bunda je evergreenem, který v šatníku rozhodně využijete. Vyplatí se investovat do nějakého kvalitnějšího kousku, který vám vydrží mnoho sezón. Osobně mám nejraději tento střih, ne úplně krátký a projmutější. Všechny semišové, koženkové a obdobné bundy jsem vyřadila už před lety a nechala si pouze tři nadčasové kousky, které nosím už několik let a pořád jsou jako nové.

Škoda, že vám nemohu v tomto příspěvku ukázat šaty samotné – to by mi přece jen fakt byla zima. Ale řekněme, že klasický střih z příjemného materiálu se ve vašem šatníku také neztratí. Šaty jsou moje závislost a už se těším na jaro a léto, až nějakou část těch, které mám doma já, uvidíte.

Silonky. Část oděvu, kterou z duše nenávidím. A když už, tak snesu jedině černé. Tělové, to by byla moje smrt. Ještě jsem nenašla takové, ve kterých by moje nohy nevypadaly buď jako od ředitelky vápenky nebo naopak lesklé tučné diskokoule.

Lodičky. To je taky fajn kousek. Je dobré mít doma několikatery v základních barvách. Já teď podpatky moc neužiju, ale doufám, že se k nim zase někdy v budoucnu vrátím. Takže zatím zamilovaně koukám do krabic a modlím se, aby mezitím nevyšly z módy.

Přeji vám hezký víkend a budu se zase příště těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram