LEDVINKA NEBO PSANÍČKO?

LEDVINKA NEBO PSANÍČKO?

Hezké novoroční ráno! Doufám, že jste si včera užili Silvestr a dneska máte hezký den. Jak se říká, “jak na Nový rok, tak po celý rok.” Já už dlouho nemívám na Nový rok ani malou opičku, takže u nás to bude v klidu jako vždycky. Mám pro vás jeden šuplíkový outfit, na který bych bývala úplně zapomněla. A to by byla škoda, protože hlavní hrdinkou je dvoubarevné psaníčko či ledvinka Double.

DOUBLE – LEDVINKA NEBO PSANÍČKO?

Hned na začátku bych pro vás měla jedno upozornění. Pokud budete chtít psaníčko nosit v pase jako ledvinku, napište si o zkrácení popruhu. Bez zkrácení je až dole na bocích a k šatům to nevypadá hezky.

Ale už tedy k psaníčku/ledvince. Jak píšu výše. Je to opravdu “must have” šatníku. Protože mít za jednu cenu hned několik kabelek, to se prostě vyplatí. A doma vám nikdo nemůže říct ani popel, protože vlastně šetříte. Fakt, že jo. Takže je to ledvinka. Je to kabelka přes rameno. Jsou to DVĚ, ano, velkými písmeny, dvě psaníčka. Protože jsou k sobě sepnutá patentky, které jen jednoduše odcvaknete a můžete si je vzít samostatně.

Ledvinku si můžete vybrat z mnoha barevných kombinací, takže si zajisté vyberete tu svoji.

OUTFIT

Tento look patří k těm jednoduchým a je tvořen kousky s čistými liniemi. Černé midi skater šaty jsem doplnila semišovými kozačkami nad koleno a tvídovým blazerem. Nitky v blazeru jsou mnohabarevné, takže se do outfitu hodí jak růžová, tak zelená verze psaníčka. V mém případě nemohou chybět sluneční brýle, bez nich bych to prostě nebyla já.

Ještě, abych nezapomněla. Máme tu první den roku 2019. Chci vám popřát vykročení tou správnou nohou. Dále také zdraví, štěstí a co nejvíce těch správných životních rozhodnutí. A pokud už klopýtnete, nic si z toho nedělejte, důležité je zase vstát. Přeji vám krásný začátek roku a ať je tím vaším nejlepším.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram