Co se tento rok událo

Co se tento rok událo

Vánoce klepou na dveře a s nimi i zasloužené volno, na které se tolik těšíme. Je tu ideální prostor k bilancování. Letošní rok u nás nastalo mnoho změn. V létě jsme spustili nový web, který ještě stále ladíme, takže se omlouváme za občasné problémy. Představili jsme nové kolekce ELEGA i ELEGA by Dana M. Navázali spoustu důležitých kontaktů, získali nové klienty. Stále se posouváme dál a máme další nové a nové nápady.

Představili jsme novou podznačku EBYS, kde Cecílie Baláková a Pavel Dobrovolný z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU strávili několik dní na naší dílně za spolupráce našich kolegyň, kde tvořili svou klauzurní práci. Vznikl tak zcela jedinečný projekt s názvem EBYS  – Elega by Students. Oba studenti vytvořili kolekce v kombinaci textilu a kůže, které si můžete prohlednout zde. Výrobky mají velký úspěch mezi vámi, našimi zákazníky. Je vidět, že také milujete nové věci. Na jarní sezónu už chystáme novou EBYS kolekci, kterou aktuálně připravuje Eliška Srbková.

Představili jsme i nový batůžek z kolekce ELEGA for boys, kde obrázek opět nakreslila Klára Penzová. Teď už není nikdo, kdo si u nás nevybere. Batůžek je pro děti od tří let, díky délkově nastavitelným popruhům. V případě nutnosti může batůžek nosit i maminka.

Děkujeme všem našim přátelům, kolegům, zákazníkům i fanouškům za podporu v uplynulém roce. Bez vás všech by byla naše práce zbytečná. Jsme moc rádi, že získáváme čím dál více nových zákazníků a vrací se i ti staří, kteří věří v naši kvalitu a servis. Přejeme všem krásné a klidné Vánoce. Ať už pod stromečkem naleznete naše výrobky, či jiné vytoužené dárky. Nejdůležitější je trávit svátky v kruhu rodiny.

Abychom si pořádně odpočinuli po náročném roce, máme volno až do 6.1.2020. Takže všechny vaše objednávky a dotazy vyřídíme po tomto datu.

Eva Šedinová s rodinou a celým týmem ELEGA