Krásný Nový rok - povánoční slevy jsou tu

Krásný Nový rok - povánoční slevy jsou tu

Všem našim spolupracovníkům, zákazníkům i fanouškům přejeme krásné Vánoční svátky  plné klidu a pohody.

Vaše vlna podpory nás žene dál, jsme moc rádi, když nám posíláte spokojené zprávy, fotky Vašich nových kabelek a peněženek. Děkujeme, že na nás spoléháte a podporujete českou výrobu.

Velké díky však patří hlavně našim zaměstnancům, naše kabelky jsou ruční práce, kterou žádné stroje nenahradí. Dávají do našich kabelek své srdce ❤️ a věříme, že je to na kvalitě znát.

Rok 2021 byl pro nás všechny nesmírně náročný, ale my věříme, že rok 2022 se vydaří lépe.

Vše nejlepší v novém roce vám přeje,

Eva Šedinová, majitelka s dcerou Ditou Valentovou

SLEVA 20 % na vše*

Dostali jste pod stromeček peníze, abyste si koupili to, co Vám udělá opravdovou radost a zároveň byste si rádi rozšířili Váš šatník o nový kousek?

U nás si rozhodně vyberete, ať už sháníte malou kabelku do města, brašnu do práce či velkou tašku, do které se vejde i nákup.

Která kabelka Vám udělá největší radost?

Promokód: DAREK20
Platnost: 25. 12. 2021 - 10. 1. 2022

*sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty, dárkové poukazy a slevy není možné sčítat.

Veškeré objednávky budou vyřízeny 3./4.1.2022.

Naše prodejna v Třebechovicích pod Orebem bude otevřena k vyzvednutí objednávek z e-shopu, případně k výměnám zboží, každý pracovní den 8 - 15:30 h od 3.1.2022.

Pokud jste se Vy nebo někdo z Vašich blízkých netrefili s výběrem vánočních dárků, máte možnost celý leden zboží vyměnit za jiné, případně Vám vystavíme dárkový poukaz na cenu vráceného zboží s platností do 30. 6. 2022.