Jarní novinky

Jarní novinky

Jaro je tu a s ním potřeba koupit si něco nového. Podívejte se na pár tipů, které jsme si pro vás připravili.

Klopnovka Trekky a Lionel

Nová klopnovka Trekky po vzoru kolekce Magnifico je tady! Nadchne Vás svou prostorností a hned několika kapsami. Navíc kromě černé klasiky ji najdete v pastelových a zemitých barvách.

Malá klopnovka Lionel je skvělou crossbody kabelkou do města i na výlet. Vejde se Vám do ní všechno důležité a díky upravitelné délce popruhu sedne opravdu každému.

Kolekce Dolores

Nová kolekce Dolores se skládá ze tří variant. Navíc ji hned poznáte díky svému originálnímu vzhledu propletených držadel.

Shopper Dolores lze pohodlně nosit na rameni a vejde se Vám do ní i dokument A4. Gondola Dolores sice působí, že je trochu menší, ale nenechte se splést, i do ní se vejdou dokumenty stejné velikosti. Třetí variantou je středně velká klopnovka Dolores k nošení crossbody.

Kolekce Eshly

Eshly je kolekce dvou tradičních elegantních kabelek. Pokud máte rádi větší kabelky na rameno, shopper Eshly bude ten pravý kousek pro Vás. Je skvěle praktická a vejdou se do ní opět dokumenty velikosti A4. Kabelka do ruky Eshly se hodí na každodenní nošení a určitě Vás jen tak neomrzí.

Pokud se radujete i z drobností, určitě vás nadchne klíčenka Destra, která má tvar kabelky. Klíčenka je vyrobena z jemné kůže s výraznou zrnitostí, kde rub je potažen fólií a tím vzniká dvoubarevný efekt.