Do nového roku stylově s novou kabelkou: předsevzetí, které se bude plnit jedna radost!

Do nového roku stylově s novou kabelkou: předsevzetí, které se bude plnit jedna radost!

Začátek roku je zpravidla časem předsevzetí a touhy po změně. Proč tedy nezačít tento rok s novým a oslnivým doplňkem, který nejen zdůrazní váš jedinečný styl, ale také představuje čerstvý start a pozitivní energii, kterou si do něj chcete přinést?

 Symbol nového začátku a odměna za uplynulý rok

Nová kabelka může být symbolem nového začátku a odhodlání. Změna kabelky znamená nejenom přechod od jednoho období k druhému, ale také přijetí změn a nových výzev s otevřenou myslí. Kabelka je malým, ale významným krokem k pozitivním proměnám.

„Začátek nového roku je také ideální čas na odměnu za předešlé úspěchy a výzvy. Možná se vám navíc pod stromečkem objevila i nějaká ta obálka, tak proč si tedy neudělat radost novou kabelkou? Odměňte se za odhodlání a úsilí, které jste v minulém roce prokázali, a dejte si dar, který vám bude připomínat vaši sílu a odhodlání,“ říká Dita Valentová jednatelka rodinné firmy ELEGA, která vyrábí kožené kabelky a doplňky v Třebechovicích pod Orebem. Začít můžete hned u jednoduchých klasických kolekcí.

 Základ pro stylový šatník

Mnoho předsevzetí se týká našeho vzhledu, jedním z nich je často i změna osobního stylu. Taková změna se samozřejmě nestane ze dne na den, ale ta správná kabelka může dodat vašim outfitům punc originality nebo vysoké elegance. Buďte odvážní, zkuste nový vzor nebo barvu a nechte svou kabelku vyprávět příběh o vaší jedinečné osobnosti. Prohlédněte si kolekci ELEGA by Dana M Kroko a nechte se inspirovat.

Závazek udržitelnosti a podpora lokálních značek

V dnešní uspěchané době je důležité se zamýšlet na tím, jak produkty, které nakupujeme, vznikají a kam vlastně naše vydělané peníze putují. Lokální návrháři a značky navíc přinášejí krásné a originální kousky, které nenaleznete ani u „high-end“ mezinárodních značek. „Naše kabelky, od návrhu až po konečné zabalení a odeslání zákazníkům, prochází desítkami rukou, aby byl konečný výsledek vždy naprosto bezchybný. Navíc k nám jejich majitelky i po uplynutí záruky mohou kdykoliv přijít a my se o jejich kabelky vždy odborně postaráme a zrenovujeme je tak, aby mohly skutečně sloužit i po generace,“ dodává Dita Valentová.

Pokud vás nadchnul nápad o nové kabelce, jistě Vás potěší i naše sleva 20%! Stačí v objednávce zadat promokód DAREK20 a sleva se automaticky odečte. Můžete ji využít na veškeré nezlevněné produkty kromě dárkových poukazů na našem webu www.elega.cz i www.elegabags.sk

Promokód: DAREK20
Platnost: 25. 12. 2023 - 15. 1. 2024