Nové kolekce ELEGA by Dana M podzim/zima 2018

Nové kolekce ELEGA by Dana M podzim/zima 2018

Ve středu 26.9.2018 jsme představili nové kolekce ELEGA by Dana M v karlínské restauraci River Garden Grill, která nás okouzlila svou úžasnou atmosférou a nadčasovostí už při focení pánské kolekce ELEGA s panem Janem Čenským, o kterém jsme psali nedávno. Článek si můžete připomenout ZDE.

Akce se nesla ve velmi přátelském duchu a každá pozvaná dáma už po očku pokukovala po své vytoužené kabelce, kterou by chtěla mít doma. Rády se inspirovaly detaily, které předvedly naše krásné modelky. Jan Čenský nás ELEGAntně provedl celým večerem. Slovo samozřejmě dostala i Dana Morávková a paní majitelka Eva Šedinová. Obě dámy popřály kabelkám, ať si brzy najdou své majitelky.

Elega-92
Elega-95

Nemohlo chybět slovo ani paní majitelky Evy ŠEDINOVÉ.

Elega-15

Dana Morávková, Eva Šedinová, Dita Valentová, Klára Bartheldi

A kdo další si nenechal tuto akci ujít?

Dana Batulková, se přišla pokochat novou kolekcí a ukázala, že poctivě nosí svou kabelku ELEGA by Dana M z kolekce Pelloso. Nechyběla ani naše stálice Iva Hüttnerová, která chodí na naše přehlídky už od začátku a kabelky ELEGA by Dana M miluje. Dále přišly krásné moderátorky Sandra Parmová a Iveta Vítová. Svou kolegyni podpořila i Nikol Kouklová Heřmánková.

![Sandra Parmová a Iveta Vítová]Elega-153
[![Dana Batulková s Elegou]Elega-106
[Iva Huttnerová miluje Elegu]Elega-102
Akci si nenechaly ujít ani blogerky z** Nezoufalých manželek**, Iri z Kočičí žena, Jana z Jane´s moments ** a samozřejmě naše staronová blogerka Lucie. Role modelky se zhostila mimo jiné i Alice ze Sexymamas.**

moderátorky v akci Iveta Vítova, Romana Pavelková, Sandra ParmováElega-155

modelka Alice ze SexymamasElega-109

Jan Čenský, Klára Bartheldi, Dana Morávková
Elega-134

Představili jsme i fotky, které vznikly k novým kolekcím v pardubické restauraci  Galerie Cafe Park Restaurant. Akci samozřejmě podpořila i dvorní fotografka Klárka Bartheldi. Článek o našem focení si můžete připomenout [ZDE]/aktcz-foceni-elega-by-dana-m-podzim-2018/.

O oblečení se pro tento večer postarala Štěpánka RAITEROVÁ z hradeckého ateliéru RAP a exkluzivní kožichy zapůjčil Luděk Slanař ze svého pardubického kožešnictví. O PR a produkci se postarala agentura NEJ. Za poskytnutí prostor děkujeme River Garden Grill restaurant.

Nové kolekce by nevznikly bez majitelky firmy ELEGA Evy Šedinové a samozřejmě Dany Morávkové.

Elega-48

Elega-30

[![modely s kolekcí Elega by Dana M]!
IMG_0619
Elega-68-1

[![modelky s kolekcí elega by dana m]IMG_0611
Podívejte se na krátké video z křtu.

Teď už si představme jednotlivé kolekce.

LIMITOVANÁ KOLEKCE CORSA

Jako první bychom Vám chtěli představit exkluzivní kolekci s motivem koní a opasků. U kolekce jsme se inspirovali podzimem a dostihovými závody, které jsou pro toto období roku typické. Tvary kabelek vycházejí z kolekcí z předešlých let.

Kolekci jsme doplnili o inovaci v podobě *držátka na rukavice. *U této kolekce si můžete užít vzhled klasické kůže. kolekce je již bohužel kompletně vyprodaná

IMG_9528

KOLEKCE SOFISTIC je na e-shopu zde

Další nová kolekce kabelek má název Sofistic, který vystihuje jejich praktičnost, důmyslný a propracovaný design, který Vás zaujme hned na první pohled.

Chtěli jsme pro Vás vytvořit zase něco nového a vyjimečného, proto jsou dominantou této kolekce kapsičky. Každá žena totiž potřebuje mít spoustu přihrádek ve své kabelce. Kolekce je vyrobena z jemné kůže Nappa

IMG_9389

Dále jsme si pro Vás připravili dvě kolekce (CAMPELLI a MERLETTO), ve kterých se nacházejí kabelky stejného tvaru a liší se pouze tím, že jsou zhotovené z jiného materiálu. Jak jsme již zmiňovali, volili jsme osvědčené tvary, které víme, že jsou u Vás oblíbené. Můžete si tedy vybrat velkou shopper, malou shopper se dvěma držadly, crossbody kabelku nebo malé psaníčko.

KOLEKCE CAMPELLI

Je vytvořena z kvalitní hovězinové kůže v designu Saffiano v kombinaci s jemným chloupkem. Dominantou je právě jemný chlup, který se nachází na předním díle kabelky.

IMG_9628

KOLEKCE MERLETTO si prohlédněte zde

Další kolekce je vytvořená z hovězinové kůže s designem krajky. Dominantou je právě design krajky, který se nachází pouze na předním díle kabelky.

IMG_9770

Zimní doplněk

Jako doplněk ke kabelkám je možné dokoupit stříbrný přívěšek ve tvaru brusličky, který opět vznikl ve spolupráci s českou sklářskou firmou Preciosa Components. Ta se zabývá prvotřídní křišťálovou výrobou a je proslavená po celém světě. Veškeré jejich výrobky, stejně jako ty naše, jsou vyráběné v České republice.

https://www.elega.cz/brusle-stribro-69365-s
69365blog

69365stribro