Focení pánské kolekce s Janem Čenským

Focení pánské kolekce s Janem Čenským

Dne 7.9.2018 proběhlo focení nové exkluzivní pánské kolekce pro sezónu 2018/19. Bylo nám ctí, že jsme mohli fotit vždy elegantního herce a moderátora Jana Čenského, který naprosto podtrhuje elegantnost všech výrobků. Pro focení jsme vybrali krásnou restauraci River Garden Grill na břehu Vltavy v Pražském Karlíně. Focení se u nás nemohl zhostit nikdo jiný, než naše dvorní fotografka** Klára Bartheldi**. Stylistkou se pro tento den stala **Lenka Bernardes da Silva. **Oblečení nám poskytla značka Respect fashion, za což jim patří obrovské díky. Agentura NEJ v čele s Romanou Pavelkovou se postarala o produkci celého dne, aby vše klapalo jak mělo.

Novou pánskou kolekci se můžete prohlédnout [ZDE]. Jedná se o velice moderní, sofistikované kousky, kde si můžete vybrat od malých messengeru, tašek na notebooky až po exkluzivní cestovní tašky. Podle Vaší odvahy můžete mít černou, modrou, červenou, hnědou nebo koňakovou barvu.

Během našeho focení jsme samozřejmě museli vyfotit i naše bestsellery, které by jste si něměli nechat ujít! Není nad větší klasiku, než aktovka Bronson, nebo kolekce z ratanu – aktovka Lex a dokladovka Leroy se spisovkou Lerry. Unisexovou tašku Lester jsme připravili ve spoustě nových barvách, které aktuálně chystáme na náš e-shop a takovou koňakovou by jste si neměli nechat ujít!

https://www.elega.cz/aktovka-panska-bronson-tm-hneda-68876-216

Během focení proběhlo i natáčení pro magazín TOP STAR – na výslednou reportáž se můžete těšit v polovině října. Jan Čenský tam představí i svou dlouho očekávanou knihu o tom, jak udělat dobrý první dojem.

Velice děkujeme celému týmu za profesionální práci!

IMG_6962
IMG_6964
IMG_6960
IMG_6955