Veletrhy STYL a KABO

Již tento víkend nás naleznete na tradičním brněnském veletrhu STYL a KABO. Náš stánek číslo 007 naleznete v pavilonu F (hned u vchodu). Těšit se můžete na dvě úplně nové dámské kolekce a jednu pánskou. Samozřejmostí jsou i naše bestsellery z dámské i pánske kolekce a přítomnost aktuální letní kolekce ELEGA by Dana M.
Stejně jako v únoru budeme mít i svou vlastní přehlídku v pavilonu P – “Na veletrzích módy samozřejmě nesmějí chybět ani módní přehlídky. Přehlídkové molo v pavilonu P ožije vždy čtyřikrát denně kolekcemi dámské a pánské módy a také spodního a nočního prádla včetně punčochového zboží. Kontraktační módní přehlídky dámské a pánské módy STYL SHOW představí kolekce značek BETTY BARCLAY, BOJA, C´EST BEAU LA VIE, DRAPS, ELEGA, ELEGA BY DANA MORÁVKOVÁ, GEISHA, MODĚVA, MON-S, MOODE a TRAMONTANA. V přehlídce plavek, plážového oblečení a doplňků BEACHWEAR SHOW se návštěvníci mohou těšit na kolekce AGHE MARE, EFFY, ESPRIT, FASHY, GISELA, IKAB, LISCA a SCHIESSER. Přehlídka spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE SHOW „Night & Day“ dá prostor kolekcím značek CONTE, ELEGANT, CONTURELLE BY FELINA, FELINA, JOCKEY, LISCA, PLEAS, UN:USUAL a WERSO. Přehlídky se každý den pravidelně střídají, začátky jsou vždy v 10, 11, 13 a 15 hodin a v sobotu a v neděli na ně naváží ještě speciální módní show.”

pnfoto_719

takto vypadal náš stánek v únoru 2015
stanek

Napište nám o volný vstup a staňte se naším hostem! Na info@elega.cz nebo našemu obchodnímu zástupci, který Vás má na starosti.