Valentýnská sleva

Valentýnská sleva

Ať už Valentýn slavíte, nebo ne, sleva vás jistě potěší. Připravili jsme pro vás speciální slevu 15% na veškerý nezlevněný sortiment, kromě dárkových poukazů. Nikde totiž není řečeno, že si nemůžete koupit dárek pro sebe.

Jak slevu uplatnit? Stačí zadat slevový promokód VALENTYN15 v nákupním košíku a sleva je vaše. Uplatnit ji můžete od teď až do 14.2.2021

Potřebujeme uvolnit sklady na nové kolekce ELEGA a ELEGA by Dana M. Už za měsíc vám velice rádi nové kolekce představíme. Jistě jste netrpěliví, co jsme si pro vás letos připravili. Nedalo nám to, a alespoň jednu fotku vám ukazujeme už nyní. Jako vždy chystáme opravdu různorodou nabídku.

U značky ELEGA by Dana M jsme si pro vás připravili dvě nové kolekce. Jedna bude naprosto rozkošná, plná barev, od jemné pudrové, jako je na fotce, až po fuxiové, zelené, modré, i mix různých barev. Nesmí chybět ani jemná bílá, šedá a černá. Použitý materiál je luxusní kůže Nappa. Druhá kolekce je z kůže Saffiano a budete moci vybírat mezi různými tvary, a kabelky budete moci dotvářet dle svých představ a potřeb.

Kolekce ELEGA by Dana M jsou již nafocené, postaral se o to náš skvělý tým, který už spolupracuje řadu let. Fotografka - Klára Bartheldi, Vizážistka - Katka Ceralová, Stylista - Martin Brumerčík, Za Elegu - Dita Valentová a samozřejmě modelka - Dana Morávková. Na další fotky se můžete těšit už v březnu.

Jak letos novou kolekci představíme? Bohužel nám aktuální situace nedovoluje veřejně kabelky představit. Aktuálně je vše v on-line světě, a proto jsme se rozhodli spolu s Danou Morávkovou pro vás vytvořit video, kde vám jednotlivé kabelky představíme. Věříme, že se o kabelkách dozvíte vše potřebné.

Co bude nového pod značkou ELEGA? Zde rozšiřujeme kolekci Diritto, která vás nadchla. Tentokráte se můžete těšit i na kabelky uzavírané zipem. Kabelky v této kolekce jsou díky své konstrukci opravdu lehké. Dále jsme si připravili ještě jednu unikátní kolekci, která tu ještě nebyla. Půjde zde o kombinaci dvou druhů kůže.