Únorové novinky

Únorové novinky

Ač tu ještě nemáme jaro, máme tu pár novinek. Ať už v podobě nových kabelek, tak i výprodej těch zimních. Pojďme se na ně podívat.

Elegantní kabelka Clasico

Kabelka jako je Clasico nám už dlouho chyběla! Je to jednoduchá kabelka na rameno, kterou využijete kdykoliv potřebujete působit elegantně, upraveně, ale nepotřebujete kabelku o velikosti A4. S Clasico nikdy nešlápnete vedle

Manažerská kabelka Loren

Loren je opravdová manažerská taška. Je ideální na notebook a dokumenty o velikosti A4. Díky svému rozdělení na dvě části, pevnému tvaru a spoustě kapsiček jí nebudete mít co vytknout. Tato varianta je skvělá k nošení na rameni.

Cestovní taška Devin

Letošní novinkou je cestovní taška Devin, která je vymazlená do posledního detailu. Kožený popruh, visačka, to je ukazatel opravdového luxusu. S touto cestovní taškou se nemusíte stydět vyrazit i do nejexkluzivnějším hotelů.

Ale pozor zima ještě nekončí a my dáváme obrovskou slevu 40% na naše plyšové kabelky Fluffy! Sleva platí do vyprodání zásob! Jedná se o jemňoučký plyš. Teď už budete potřebovat i vy svého "plyšáčka" a nejen vaše děti!