SHOPPER EUPHORIA

Tak jo, je to tady. Něco, na co jsme čekaly, byly zvědavé (některé více, některé méně – protože já už některé kousky viděla dopředu), ale konečně je to tady 🙂 Naskladnění nové kolekce Elega by Dana Morávková. Kolekce se jmenuje Euphoria a mým prvním kouskem, který vám dnes v detailu ukážu je velká shopper kabelka. Nejdřív vám řeknu pár detailů kabelky z této Euphoria kolekce, které na e-shopu nejsou na první pohled vidět.

  1. tělo kabelky je dvoubarevné, zadní strana přesně ladí s kapsou na přední straně. Je to naprosto geniální, protože u všech kabelek v kolekci je zadní strana tmavší než přední, takže nám nehrozí žádný přenos barvy ať od světlejších či tmavších džín.
  2. naprosto úžasné zapínání z vrchu kabelky. Já se vám přiznám, že nemám ráda zipy, nelíbí se mi, a čím méně jsou vidět, tím lépe. A proto mne tohle zapínání na patentek strašně nadchlo.
  3. když tašku držíte, tak vám hezky vykukuje kožená část nad podšívkou – popisuju to zvláštně, ale na fotkách je to krásně vidět. Kabelka je opravdu propracovaná do nejmenšího detailu.
  4. velikost = naprosto praktická taška, do které se všechno vejde.
  5. jsem zamilovaná.

Ale už na fotky a brzy se uvidíme v outfitu. Mám pro vás připravených několik kousků, takže to tady bude veselé 🙂

Facebook & Instagram