ROZLOUČENÍ & PODĚKOVÁNÍ

Hezké odpoledne vám všem, myslím, že si zasloužíte vysvětlení, proč jsem tak rychle z blogu zmizela, i když jsem avizovala ještě pár dalších příspěvků, než otěže Elega blogu předám. Vysvětlení je jednoduché. Náš sprinter spěchal na svět dříve, než bylo plánováno, takže jsem rázem měla úplně jiné starosti. Když se vám dítě narodí dříve, byť ne až tak extrémně, ale prostě dříve, než by mělo, vždycky je to spojeno s nějakým stresem, jste v danou chvíli v situaci, na kterou nejste připraveni, ale musíte se s ní poprat. Maxíček vše zvládl bravurně, je to tvrďák po taťkovi. Můžu vám říct, že jsem v tuhle chvíli nejšťastnější, co jsem kdy ve svém životě byla. Mám úžasného syna, skvělého partnera a čekají nás ty nejhezčí Vánoce.

Ale ať se tu tolik nerozněžnuju nad tím naším mazlíkem, článek píšu hlavně pro vás. Pro vás, od kterých jsem za ty tři roky měla zpětné vazby, že to dělám dobře. Že když se řekne Elega, tak je to Shoesmaniac. A obráceně. Bez vás bych nikdy nemohla dělat to, co mě bavilo, naplňovalo a těšilo. Bez vás by to prostě nešlo. Proto můj velký dík patří vám všem, které (budu mluvit v ženském rodě, protože si myslím, že moc mužů to tady nečte) moje příspěvky četly, kterým se líbily, a které inspirovaly.

Samozřejmě můj dík také patří Ditě Valentové, bez níž by to nešlo a paní Šedinové, bez níž by to už tuplem nešlo 🙂 Děláte svoji práci skvěle, vybudovaly jste úžasnou značku.

Tak jo, protože to je opravdu můj poslední příspěvek tady, tak mi dovolte trochu toho sentimentu. Bylo mi ctí, že jsem mohla být součástí Elegy a těší mě, že se vám po mně stýská. Fakt 🙂 Takže, pokud vám budu fakt chybět, tak občas přidám něco málo na svůj instagram.

A už opravdu končím.  Užijte si krásné svátky. Do nového roku 2018 vstupte pravou nohou. Milujte se. Množte se. A tak. Opravdu není nic víc, než rodina. Mějte se báječně, mám vás ráda.

Lucie

Facebook & Instagram