Roušky #elegachrani

Roušky #elegachrani

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě!

Jak jste si jistě všimli i my jsme začali vyrábět roušky. Zatím to vypadá, že roušek nebude dlouho dostatek. Doufáme, že se situace brzy zlepší a roušky nebudou potřeba. Bohužel to vypadá, že ještě další týdny se stane rouška naším neodmyslitelným společníkem. Naše roušky nesplňují požadavky certifikací a norem na ochranu proti částicím, vodním a kapalným aerosolům.

Vyrábíme dva typy - Rouška ve tvaru masky či respirátoru z české 100% bavlny v gramáži 500g/m2. Má v sobě dostatek prostoru pro kapesník, papírovou utěrku, či další filtrační materiál. K dostání zde.

Rouška skládaná - z české 100% bavlny v gramáži 250-350g/m2. V nosní části je drátek pro modelaci roušky kolem nosu a tím pádem jejímu pohodlnému nošení. Rouška je jednovrstvá, proto doporučujeme kapesník, papírovou utěrku, či další filtrační materiál. K dostání zde

Roušku sundávejte pouze za provázky nebo gumičky, opět se nedotýkejte látky ani obličeje. Po manipulaci s rouškou je opět žádoucí umýt si ruce. Roušku je nutné po každém použití sterilizovat. Toho lze dosáhnout vypráním na nejvyšší teplotu, tedy alespoň 60 °C, a následně ještě za vlhka roušku vyžehlit. Roušky doporučujeme každý den prát a nosit maximálně 4 hodiny, případně do navlhnutí.

Pokud jste u nás nestihli roušku koupit, nezoufejte, denně vyrábíme nové kusy, které každý den doskladňujeme. Aktuálně pracujeme i o víkendu, abychom kladně vyřídili všechny vaše poptávky. Sledujte každé ráno nás e-shop s novou várkou.

Prosíme, při objednávkách respirátorů pod 5ks, využívejte pro dodání pouze Českou poštu, abychom minimalizovali náklady na dopravu, kterou máme aktuálně zdarma. Při vyšších objednávkách můžete vybírat PPL i Českou poštu.

Čistící gely do kabelky: Je to aktuálně velice horké zboží, takže bohužel nejsou na prodej!!! Jsou pro naše věrné zákaznice, které i v této šílené době nakupují naše kabelky. Naše antibakteriální gely do kabelky tedy dostanete k objednávce nad 2tis. Nevztahuje se na nákup roušek!