Prodejna ELEGA Chodov

Prodejna ELEGA Chodov

1.3.2020 jsme otevřeli svou POP-UP prodejnu v Praze Westfield Chodov. Pop- up prodejna znamená krátkodobý pronájem kamenné prodejny. U nás přesněji na necelé 2 měsíce. Plánem bylo v této prodejně udělat představení nové kolekce a prodej nových kolekcí.

Bohužel jak všichni vědí, v polovině března došlo k uzavření všech prodejen s módním zbožím a dalších.... K oficiálnímu představení nových kolekcí tedy nedošlo, ale podařilo se nám s nákupním centrem domluvit na posunutí nájmu až do 23.6.2020.

11.5.-23.6.2020 jsme tu pro vás ve Westfield Chodov v 1. patře The Designer Gallery. Rádi vám představíme nové kolekce ELEGA by Dana M Manon i novinky pod značkou ELEGA. V prodejně máme i bestsellery z předchozích kolekcí.

Rádi vám na prodejně podrobně předvedeme jednotlivé kabelky a poradíme, jak se o kabelky starat. Chápeme totiž, že plno našich fanoušků nás sleduje a fandí nám, ale bojí se kabelky objednat přes internet bez toho, aniž by si je předem vyzkoušeli. Pokud budete mít zájem si prohlédnout konkrétní kabelku, zavolejte nám na telefon: 731 655 203 nebo napište na e-mail: obchod@elega.cz a pokusíme se vám připravit kabelku co nejdříve.

Bohužel ať se snažíme jak snažíme, kompletní nabídku našich výrobků naleznete pouze na prodejně v Třebechovicích, kde na vás čekají tři místnosti plné kabelek a dalších doplňků. Pokud tedy budete mít cestu, stavte se v naší továrně. Ta atmosféra je nezapomenutelná a mít možnost vidět, že kabelky vznikají v Třebechovicích je úžasná.

sledujte nás na Instagramu a Facebooku