Představujeme ELEGA for girls

Představujeme ELEGA for girls

Rozhodli jsme se vyslyšet Vaše přání a vrhli jsme se na něco naprosto nového, kabelky pro holčičky. Měli jsme hodně zpráv, že naše kabelky jsou tak skvělé, že Vám je berou i Vaše princezny. Uznali jsme, že je potřeba vytvořit něco speciálního, osobitého a nápaditého. Něco, co tu ještě nikdo nemá… Vznikla tak nová kolekce **ELEGA for girls **s ručně malovanými motivy pro holčičky. V kolekci naleznete malou kabelku, bubínek, batůžek a pouzdro na telefon s dlouhým poutkem, díky němuž může malá princezna nosit telefon na krku, nebo crossbody jako kabelku a snad ho už nikdy neztratí. Na předních dílech jsou nakreslené originální obrázky jednorožce, mořské panny, lišky a ikonických plameňáků. Pro kluky máme i batůžky s motivem dinosaurů.

Tyto úžasné kabelky testují i dcery moderátorek Ivety Vítové a Evy Decastelo.

IMG_7981-1

“Začali jsme pro tuto sezónu vyrábět i kabelky pro holčičky pod značkou **ELEGA for girls, **protože když jsem sama chtěla nakupovat dárky pro své vnučky, a zjistila jsem, kolik zbytečností doma mají, rozhodla jsem se jim vyrobit kabelky. Má varianta nadchla široké okolí a tak teď má nejmladší dcera maluje obrázky, které se tisknou na malé kabelky. Plno lidí si řekne, proč dávat dva tisíce za kabelku, když to ty holčičky neocení? Ale ony to opravdu ocení, k tomu, my u všech našich výrobků zajišťujeme záruční i pozáruční servis, takže kabelky holčičkám opravdu vydrží a mají krásné dárky.” řekla Eva Šedinová

373EAC5E-C7A0-4423-A7F0-FE78AE81BFC8

dinosaurus

Abychom vám výrobu těchto kabelek přiblížili co nejvíce, připravili jsme i rozhovor s autorkou obrázků, studentku publicistiky, dceru majitelky firmy ELEGA Evy Šedinové a ilustrátorkou nové kolekce dětských kabelek, Klárou Penzovou.

n-kres

Proč právě malované kabelky? Je to dost unikátní práce, která zabere hodně času.

V Eleze jsme se snažili vytvořit něco nového, poutavého. Něco, co ozvláštní náš sortiment a lidem se to bude líbit. Tak nás napadlo, proč nevyužít tuhle možnost. Malovala jsem ráda již odjakživa. Vlastně jsem se chtěla přihlásit na uměleckou školu.

Jak hodnotíte začátky? Neměla jste v podstatě žádnou praxi.

Malovala jsem ale vlastně odjakživa. Vedl mě k tomu hlavně můj dědeček. Byl po mrtvici a nemohl moc mluvit. I tak jsme si v umění rozuměli. Vždy, když jsem mu věnovala obrázek, řekl mi s vypětím všech sil „děkuju”. Bylo na něm vidět, jakou má radost. Těsně před smrtí dokonce dal babičce lísteček, kde bylo napsáno, ať mi koupí tempery. Jsem tedy ráda, že svou tvorbou vlastně plním jeho přání.

Jak obrázky vznikají?

Kreslím hlavně akvarelovými fixy. Používá je spousta umělců, i návrháři. Kreslím na speciální papír, protože se fixy dají roztírat vodou a tím tvořím třeba stíny. Taky používám tempery, protože sem tam musím udělat větší vrstvu barvy.

Obrázky jsou na kabelkách. Jak se tedy dostane návrh z papíru na kůži?

Nákres naskenuji na barevné tiskárně a posílám ke schválení,případně k úpravě. Po úpravě jej posíláme do speciální tiskárny, která tiskne v podstatě cokoliv na kůže. Natištěné přední díly nám naše paní na dílně ručně zpracovávají a tvoří z nich tyhle krásné kabelky.

Co vás na tom všem baví nejvíc?

Ze všeho nejvíc mě baví to, že mají malé holčičky radost z mé práce. Miluji jejich veselá očka, když vidí tu malovanou kabelku a líbí se jim. Taky je skvělý, když s tím nějakou holčičku vidím na veřejnosti. Přijde mi vtipné, že ani netuší, že na ně kouká někdo, kdo tu kabelku vlastně pomohl vytvořit. Už tuším, jak se cítí slavní návrháři.

3B4DE896-8F03-4A57-9F55-FF2570034087

Celou kolekci si můžete prohlédnout a objednat zde.

IMG_1157_oprava-2