Představení nových kabelek ELEGA by Dana M

Představení nových kabelek ELEGA by Dana M

Koncem září jsme uvedli na trh nové kolekce ELEGA by Dana M - Casual a Grace. Bohužel, stejně jako na jaře přišly vládní omezení a restrikce. Rozhodli jsme se tedy, že akci zrušíme pro veřejnost, ale kabelky představíme světu pouze díky novinářům. Děkujeme tedy všem úžasným lidem, kteří šířili a stále šíří fotky a informace o nových kabelkách. Moc nás mrzí, že jsme nemohli pozvat naše věrné fanynky a zákaznice, bez kterých by nebyla značka ELEGA by Dana M tam, kde je dnes. Podělíme se s vámi alespoň nejen o zážitky a fotografie z akce. Díky pořadu Volejte Novu můžete vidět i rozhovor s Danou Morávkovou.

Danu Morávkovou, přišel podpořit i manžel Petr Malásek. I jemu děkujeme za jeho neuvěřitelnou podporu nejen Dany, ale i nás.

Čestnými hosty byla vizážistka Katka Ceralová, dvorní fotografka Klára Bartheldi s dcerou Ruth, která začíná být součástí týmu ELEGA už od útlého věku, byla i součástí focení této kolekce kabelek v červnu, které proběhlo v Mladé Boleslavi v MG restauraci. U Ruth je vidět, že je potřeba si vychovávat zákaznice od útlého věku. Bez kabelek ELEGA.

Moderátorkou akce byla Romana Pavelková, která se nám stará o PR a pořádání akcí se svou Agenturou NEJ. Úkolu se zhostila úžasně a i v těchto náročných podmínkách se akce vydařila. Velké díky patří i naší paní majitelce Evě Šedinové.

Celá akce byla v prodejně VIDDA Westfield Chodov , kde jste mohli novou kolekci naleznout jako první. Za poskytnutí prostor děkujeme paní majitelce Haně Zouvalové. V této prodejně naleznete i vybrané kousky ELEGA

V těchto dnech rozesíláme vybrané kabelky z těchto kolekcí i na další prodejny. Oficiální prodejní místa pro kabelky Grace a Casual jsou:

VIDDA, Westfield Chodov + Elišky Krásnohorské 134/9, Praha 1,  Fashion Vodňany, ČSLA 215, Vodňany, Kožená galanterie, Mírové nám. 107, Dobříš LERA, Hlavní 224, Mariánské Lázně, Značková obuv, Tylova 1119, Jičín,  Móda styl, Palackého 356/7, Tábor,  Betty Barclay, Radnická 3, Brno,  La Gabriella, Tyršova 14, Ostrava + Ostrožná 38, Opava,  Gabriela Fikrtová, Stará Louka 371/18, Karlovy Vary,  OBUV ARA – HÖGL, Jánská 9, Brno - střed