Představení nových kabelek ELEGA by Dana M F/W23

Představení nových kabelek ELEGA by Dana M F/W23

14.9.2023 jsme představili hned tři nové kolekce ELEGA by Dana M. Akce se konala u nás v Třebechovicích p. O. a díky krásnému počasí se mohla akce konat venku. O to lepší měla atmosféru. Naše zákaznice byly jako v ráji, když se obklopily takovou spoustou nových kabelek. Žádná tak neodešla s prázdnou.

Byl to úžasný čas, kdy se kamarádky společně sešly a na chvíli zastavily. Občas je super myslet samy na sebe.

Součástí představení nových kolekcí byla samozřejmě módní přehlídka. Kterou uvedly naše paní majitelka Eva Šedinová, Dana Morávková a Dita Valentová. Naše skvělé modelky a nemodelky oblékl butik La Gabriella z Opavy. Proč právě butik z takové dálky? Tento butik prodává naše kabelky spoustu let a od kovidu natáčí i videa na Youtube, které se věnují módě a radí, jak ideálně kombinovat jednotlivé kousky. Firmu představil pan majitel Oto Premus, který vede e-shop spolu s manželkou Gabrielou.

Pojďme se podívat na jednotlivé novinky. Jako první jsme představili kolekci Contrast, která je, jak už název napovídá, plná kontrastů. Jedná se o kombinaci hovězinových kůží, kde bílá je hladká Nappa a černá je Saffiáno. Naleznete zde čtyři varianty tvarů a vybírat můžete i barvu kování. Všechny kabelky nabízíme ve zlaté i stříbrné variantě.

Další je kolekce Teatro. Kolekci Teatro jsme představili již loni, ale letos jsme ji rozšířili o další kousky. Hlavním znakem je velký zámek, ale vytvořili jsme i variantu jednoduché varianty Kabelky přes rameno.

Poslední novinkou je kolekce Kroko. Tato kolekce je vyrobena z hovězinové kůže s vlisem krokodýla. Díky tomu je tak elegantní a nadčasová. Vybírat můžete ze dvou velikostí. Mini a klasické.

Celou akci pro nás nafotila pardubická fotografka Tereza Buchalová, Modelky nalíčila Denisa Marková a učesala Soňa Rýdlová. O choreografii modelek se postarala Dominika Benáková. Podpořit nás přišla i naše dvorní fotografka Klára Bartheldi. Děkujeme!