Představení nové kolekce ELEGA by Dana M EUPHORIA

24.3. proběhlo představení nové kolekce ELEGA by Dana M Euphoria, která je již desátou kolekcí značky ELEGA by Dana M.
To co bylo na začátku krátkodobým projektem, je nyní skvěle fungující a stále se rozvíjející značkou, která vznikla v roce 2014. Jsme potěšeni, že se všem kolekcím daří a proto jsme tuto jubilejní nazvali EUPHORIA. Euforie je totiž intenzivní stav mimořádného štěstí a radosti. To nás při vymýšlení této kolekce opravdu vystihovalo. Není nic krásnějšího než představa, že svým produktem uděláte jiným radost.
Chtěli jsme, aby tato radost a pozitivní nálada sála i z kabelek. Zvolili jsme tedy i takové barvy, jako jemná růžová, karmínová, bílá a další. Použitý materiál je Saffiano a Nappa.
Kolekci Euphoria a Danu Morávkovou nafotila opět fotografka Klára Bartheldi, make- up Kateřina Ceralová. Jako hlavný téma jsme zvolili výlet džunglí a proto jsme byli nadšeni z poskytnutí prostor pro focení v maličké Botanické zahradě v Hradci Králové. Na výsledné fotografie se můžete podívat v aktuální brožuře s novou kolekcí.

Moderování akce se jako vždy s obrovskou noblesou zhostil Jan ČENSKÝ. Danu Morávkovou přišly podpořit její kamarádky Iva Huttnerová a Petra Černocká i manžel Petr Malásek. Krásné kabelky předvedly krásné modelky Monika Leová, Veronika Chmelířová, Carmen Justová a Gabriela Lašková. O organizaci celé akce se starala naše PR Romana Pavelková.

Modelky na přehlídku oblékla kadeřnice a stylistka Lucie Bugnerová.

Časopis Perfect Woman byl mediálním partnerem akce