FW22 - Nové kolekce ELEGA by Dana M

FW22 - Nové kolekce ELEGA by Dana M

14.9.2022 jsem u nás v Třebechovicích představili tři nové kolekce za účasti Dany Morávkové. Aby si naši hosté mohli nové kolekce prohlédnout do posledního detailu, připravili jsem módní přehlídku za podpory hradecké návrhářky Jitky Šedové. Věříme, že si představní všichni užili, na kabelky jsme dostali jenom skvělé ohlasy.

Teď už slíbené novinky ELEGA by Dana M.

 Pojďme si představit tu první - kolekci Safari. Název získala díky textilnímu popruhu se zvířecím motivem. Pokud nejste fanynka zvířecích vzorů, nebojte, budete mít možnost si vybrat kožený popruh, i velký řetěz. Takže si na své přijdou milovnice výrazných prvků i ty umírněnější, které chtějí kvalitní koženou kabelku jako nenápadný doplněk. Díky tomu, že se všechny popruhy připínají na karabiny, můžete s kabelkou doslova čarovat, aby vždy ladila k vašemu outfitu. Safari nabízíme ve dvou velikostech - malá a velká gondola. Velikost můžete zvolit podle svých potřeb. Hledáte malou crossbody kabelku na odpolední schůzky, kam odložíte telefon, klíče a peněženku? Pak bude dokonalá Malá gondola. Potřebujete kabelku, do které se vejde úplně vše? Pak bude Velká gondola tou pravou volbou.

Druhou kolekcí ELEGA by Dana M - je kolekce Amphi. Tato kolekce je pro každou elegantní dámu, která si nepotrpí na velkou okázalost a lesk. Opravdová krása je totiž v detailu. Hlavní díly jsou vytvarovány do 3D efektu, takže, ač je kabelka menších rozměrů, je až zázračně prostorná. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale elegantně. Dominantou této kolekce jsou obarvené hrany, které jsou v kontrastu s kabelkou, což působí luxusním dojmem. Amphi nabízíme ve třech velikostech - psaníčko, kabelka a shopper. Psaníčko bude skvělým společníkem, do kina, večeři či společenskou událost. Kabelku využijete na pracovní schůzky a do práce, pokud nepotřebujete nosit dokumenty A4. Naopak Shopper je skvělá manažerská kabelka, kam se vejdou dokumenty o velikosti A4 a další potřebné věci, které potřebujete mít u sebe po celý den.

Třetí podzimní kolekcí je ELEGA by Dana M Teatro. Kolekce Teatro je díky velkému zámku výrazná, až provokující, přesně taková má herečka být. Název je odvozen od divadla, protože pro Danu Morávkovou je divadlo hlavní rolí v jejím životě. Kolekce je naprosto dokonalá pro elegantní ženy, které na sebe chtějí upoutat pozornost. Díky masivnímu zámku tyto kabelky nepřehlédnete. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale. V kolekci naleznete pouze dvě barevné varianty a tři modely, ale i tak si zamotáte hlavu, že nebudete vědět, kterou kabelku potřebujete více. Klopnová kabelka z kolekce Teatro je třešničkou na dortu. S touto kabelkou můžete vyrazit kamkoliv a vždy podtrhne Vaši osobnost. Divadlo, večeře, koncerty, tam všude se budete cítit s touto kabelkou dokonalá. Připnutím dlouhého popruhu s masivním řetězem ukážete, že se nebojíte odlišit. Crossbody kabelka je naprosto nenápadným kouskem, co ji však dělá výjimečnou, je popruh kombinovaný s masivním řetězem. Shopper je jedna z největších kabelek, nejen, že di ni pohodlně dáte dokumenty A4, ale i laptop. Skvěle sedí na rameni i přes kabát a dokonale drží tvar. Co více si přát.