PODZIMNÍ SNAP

Hezké páteční dopoledne, ač je srpen teprve v polovině a školákům a studentům ještě nějaká část prázdnin zbývá, počasí spíše připomíná podzim, než klasické léto. Ale k něčemu se vám přiznám – ani mi to nevadí 🙂 Dnešní outfit je mým klasickým podzimním lookem, který jsem doplnila svým malým oblíbencem, psaníčkem **Snap. **

Jako tradičně na podzim nehýřím barvami, ale volím spíše tlumenější odstíny, ať už šedé, černé a nebo burgundy, která je mou podzimní stálicí. Tentokrát se burgundy tóny na košili snoubí s lakem, který mám na nehtech a rtěnkou. Rudé a burgundy rtěnky jsou nejhezčí právě na podzim a nebo v zimě, kdy je ráda kombinuji s faux fur kožešinami. Jsem se teď trochu zasnila a už si představuji všechny ty podzimní outfity, na které se zase velmi těším.

S nadcházejícím podzimem se můžete klasicky těšit na novou kolekci Elega by Dana M. a už teď vám můžu říci, že bude na co se dívat, co oňuchňávat a co na podzim a v zimě nosit. Proto jsem si pro vás do příštího článku připravila outfit s kabelkou, kterou jsme tu už dlouho neměli a pochází z vůbec první spolupráce s Danou Morávkovou. Snad se vám bude líbit. Zatím užívejte prázdnin a uvidíme se v příštím týdnu.

Facebook & Instagram

DSC_9766

DSC_9767

DSC_9768