PODZIMNÍ NOVINKY

PODZIMNÍ NOVINKY

Přejeme pěkný den 🍁,

připravili jsme si pro Vás na podzimní měsíce opět skvělé NOVINKY, tak je pojďme společně omrknout. První novinkou je kolekce Managery. Jak už sám název napovídá, je vytvořená pro pravé manažerky, které milují pořádek.

Nejen do práce s Managery

Tato zbrusu nová kolekce nabízí kabelky hned ve třech provedeních - Shopperku, kabelku do ruky i crossbody.

Shopperka má spoustu místa a zároveň krásně drží tvar.  Kabelku do ruky díky dlouhému popruhu můžete nosit i na rameni. Crossbody ani u této kolekce nesmí chybět! Navíc si Vás získá svým dokonalým řešením. Všechny kabelky kolekce totiž  mají kromě klasického vybavení i vnitřní středovou kapsu, aby uvnitř měly více částí. Jako bonus najdete u všech na zadním díle kapsičku třeba na mobil, a nebo taky klíče.Další novinkou je roztomilá kolekce Chainy, která vás okouzlí svými pestrými barvami a pohyblivým řetízkem, díky kterému ji můžete nosit na mnoho způsobů.

Nová kolekce Chainy má díky pohyblivému řetízku několik možností, jak ji můžete nosit. Buďto zkrácenou na rameni, v plné délce na rameni, nebo jako crossbody. Záleží na Vašem outfitu a náladě. A velikost? Rozhodně ideální!

V této kolekci Vás svým kouzlem chytne a nepustí kabelka Chainy, sedlová kabelka a také pouzdro na mobil.

Že Vám kabelka Chainy něco připomíná? Je totiž novým nádechem našeho bestselleru, kabelky Ann. Pokud Vás již nebaví kabelky se standartním tvarem, sáhněte po sedlové kabelkce Chainy. Sedlové kabelky jsou totiž typické svým pulkulatým dnem. V kolekci najdete i krásné pouzdro na mobil.Další naši novinkou jsou vyšívané popruhy, které nabízíme jak s logem ELEGA, tak ELEGA by Dana M. Tyto krásné popruhy naleznete zde.