Podzimní kolekce ELEGA by Dana M 2020 - focení a kdy uvidíte výsledek?

Podzimní kolekce ELEGA by Dana M 2020 - focení a kdy uvidíte výsledek?

Na konci června jsme fotili nové kolekce ELEGA by Dana M. Spousta z vás byla doslova nadšená z backstage fotek, které jsme zveřejnili na sociálních sítích. Velice děkujeme panu Miroslavu Gruszovi, za poskytnutí prostor v jeho nádherné restauraci MG restaurace v Mladé Boleslavi. Pokud pojedete kolem a milujete gastro speciality, určitě tuto restauraci navštivte  https://www.mg-restaurace.com/ Pan Grusz nám poskytl i možnost focení s letadly na letišti, hned vedle restaurace. Díky tomu vznikly exkluzivní fotky, které mají atmosféru dálek.

Kabelky budou oficiálně představeny přesně za měsíc. Vzhledem k aktuální situaci, kdy není jasné, jaké bude platit nařízení, vás nechceme příliš navnadit. Doufáme, že celou kolekci budeme moci oficiálně představit 22.9. v prodejně VIDDA, The Designer Gallery, Westfield Chodov. Pokud však bude striktnější nařízení vlády a zákaz konání akcí, nebojte, kabelky si v prodejně VIDDA budete moci prohlédnout kdykoliv po tomto datu.

Pro nadcházející sezónu jsme si pro vás připravili dvě kolekce. První je exkluzivní, velice elegantní a nadčasová. Nadchne každou pravou dámu, která se nebojí výrazných kabelek. Kabelky jsou totiž vyrobeny z hladké lakované kůže v kombinaci s lakovanou kůži v designu krokodýla. Druhá kolekce je pro milovnice pohodlí a ležérnosti. I cestovatelky si tuto kolekci zamilují, jelikož jsme do ni poprvé zařadili mimo kabelek a peněženek i cestovní tašku, pouzdro na pas a etuj na kosmetiku. Pokud tedy ráda cestujete stylově bude tato kolekce vaší srdcovou záležitostí. Letos to sice na žádné velké cestování do dalekých zemí nevypadá, ale i do krásného českého hotýlku se může vyrazit stylově.

Novou kolekci si budete moci osobně prohlédnout u nás v Třebechovické prodejně a dále v prodejnách VIDDA - Westfield Chodov, Betty Barclay - Brno, Značková obuv Ludmila Bílková - Jičín, LERA - Mariánské Lázně, La Gabriella - Opava, Ostrava, Móda styl - Tábor, FASHION Vodňany, Ing. Jitka Smržová.

Děkujeme i celému týmu za skvělou práci:

Lokace: MG Restaurant Miroslav Grusz https://www.mg-restaurace.com/

Fotografka: Klára Bartheldi
Make-up: Kateřina Ceralová
Styling: Martin Brumerčík
a samozřejmě Dana Morávková

Speciální poděkování Šárce Jones