Péče o lakovanou kůži

Péče o lakovanou kůži

Nová kolekce ELEGA by Dana M Grace je z lakované kůže. Abychom vám mohli doporučit nejlepší produkty, spojili jsme se se značkou Collonil a nechali si doporučit ideální produkty. Testovali jsme ošetřující přípravek Lack polish, který chrání lakový povrch před popraskáním a v černém odstínu navíc překryje odřeniny a škrábance. Collonil Microcleaner je speciální rukavice z mikrovlákna. Slouží k vyleštění lakované kůže a nanášení přípravků vhodných na kůži. Oba tyto speciální produkty naleznete nově i u nás na e-shopu: https://www.elega.cz/doplnky/pece-a-doplnky-o-kabelky

Jak se tedy přesně o lakované kabelky starat?

Kabelky drží tvar díky kvalitnímu vyztužení, musíme je tedy chránit před pomačkáním a tím nevratnému zničení. Pokud kabelky nenosíme, vyplníme je papírem, aby držely správně svůj tvar a uložíme do textilního pytle "dustbagu" stejně, jako je tomu u kabelek ze safiána. Lakované kůže totiž mohou přijmout barvu jiných kabelek. Držadla kabelky necháváme směrem vzhůru a zafixujeme je stažením šňůrek dustbagu.

Lakované usně nejsou schopny vstřebat běžné krémy a ani impregnační spreje - k jejich údržbě je určen speciální výrobek Collonil Lack Polish - vyrábí s v bezbarvém a černém provedení (černý zakryje drobné odřeniny) - doporučujeme z kabelky odstranit běžné nečistoty nejlépe jemným hadříkem z mikrovlákna Collonil Microcleaner a pomocí nanášecí houbičky nanést Collonil Lack Polish - po zaschnutí opět přeleštit kabelku Microcleanerem. Prováděli jsme test leštění kabelky pouze utěrkou Microcleaner. Stopy jsme vytvořili prsty namazanými krémem na ruce.

Při správné péči a zacházení vám kabelky vydrží spoustu let. V případě dalších dotazů či na pozáruční servis se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu pro vás na telefonech 731 655 203 nebo 495 593 077, e-mailu obchod@elega.cz, nebo se k nám můžete stavit osobně.