Oslava 30. narozenin plná dárků a slev

Oslava 30. narozenin plná dárků a slev

Na konci června budeme slavit nádherné výročí -  30 let značky ELEGA. Pro nás je naše historie srdcovou záležitostí na kterou jsme velice pyšní. Pojďte tedy slavit s námi!

Oslava plná slev

  • Při nákupu nad 3000Kč využíjte slevu 30% s promokódem OSLAVA30
  • Při nákupu do 2999Kč využijte slevu 20% s promokódem OSLAVA20
  • Sleva platí na veškerý nezlevněný sortiment mimo dárkových poukazů. Slevy nelze sčítat. Platí na e-shopech www.elega.cz, www.elegabags.sk i na prodejně v Třebechovicích pod Orebem
  • Akce platí 16.-30.6.2022

Prohlídka výroby

  • Pro naše věrné zákaznice otevíráme dílnu.
  • Zajímá Vás, jak naše kabelky vznikají? Chcete nahlédnout do tajů naší výroby? Čeká Vás cca hodina na dílně, kde si projdeme jednotlivé kroky, které jsou potřeba pro vznik každé kabelky. Po této prohlídce uvidíte kabelky v úplně jiném světle
  • Svůj čas si rezervujte v on-line rezervačním systému https://elega.reservio.com/
  • Kdo je podle nás věrná zákaznice? Ta která si v posledních dvanácti měsících  koupila, nebo dostala alespoň 2 kabelky.

Představujeme nové kabelky

Nové kolekce klasicky představujeme na jaře a na podzim, ale 30. narozeniny jsme museli oslavit i novou řadou kabelek. Byli jsme tak nadšení, že nakonec z jedné kolekce jsou dvě.

První je kolekce Festy, kde jsme se inspirovali festivaly, které si po delší pauze můžeme užívat plnými doušky. V kolekci naleznete prostorné ledvinky, kabelky i batůžky. Celá kolekce je lehká, hravá a veselá. Skvěle se hodí i na letní výlety, protože na ledvinkách i kabelkách máme široké, délkově upravitelné popruhy, které skvěle sedí crossbody, i na rameně. Pokud Vás aktuální popruh přestane bavit, můžete jej vyměnit za jiný. Batůžky skvěle sedí na zádech, ať už preferujete nošení na jednom nebo obou ramenech.

Celou kolekci si můžete prohlédnout zde: https://www.elega.cz/kolekce/elega-jaro-leto-2022/festy

Kolekce LIMIT - na této kolekci jsme pracovali několik měsíců a jsme moc rádi, že jsme si ji mohli dát k narozeninám. Použitá červená kůže je ryze český produkt. Na vývoji jsme spolupracovali s jednou z posledních českých koželužen v Solnici. V této koželužně zpracovávají pouze české a slovenské kůže. V Solnici jsou mistři na kůže pro rukavice a čalounické, takže vývoj kůže vhodné pro kabelky nám pár měsíců trval, ale věříme, že z výsledku budete tak nadšení, jako my.

Tato kolekce je limitovaná, uvnitř naleznete vyražené logo ELEGA Limitovaná edice a razítko 30let. Aktuálně představujeme otevřenou shopper, ale už za pár dnů přidáme i psaníčko.

Tuto kolekci naleznete zde: https://www.elega.cz/kolekce/elega-jaro-leto-2022/limit

 Naše historie

aktuálně v Třebechovickém betlému probíhá výstava Od kůže po kabelku, která se zabývá historií  výroby kůží i výrobků z ní v Třebechovicích pod Orebem. V naší obci bylo několik firem, které se kůží zabývali, zůstali jsme pouze my. Proto jsou pro nás 30. narozeniny tak význačné.

Nemůžeme si nechat jen pro sebe i naše historické fotografie, které jsme v rámci hledání podkladů pro výstavu našli.