Ohlédnutí za křtem nových kolekcí ELEGA by Dana M

Ohlédnutí za křtem nových kolekcí ELEGA by Dana M

14.9. jsme představili hned tři nové kolekce ELEGA by Dana M. Tuto událost jsme uspořádali v naší prodejně, protože kde jinde můžete vidět naprosto celou naši produkci.

Není nad to si kabelky pořádně vyzkoušet a osahat. Sama herečka Dana Morávková ráda radila s výběrem a předala své zkušenosti. Přeci jen spoustu kabelek již sama otestovala. Bylo krásné sledovat, jak si přítomné dámy vzájemně radily a vytvořily tak neuvěřitelně přátelskou atmosféru.

Kabelky jsme pokřtili jen obrazně. Je nám líto lít sekt po takto krásných kabelkách. Představili jsme celý tým, který na vývoji kabelek pracuje. Není to jen Dana Morávková, naše paní majitelka Eva Šedinová, ale je tu i vedoucí výroby Pavla Šedinová, velkoobchodní prodej zastupuje Martin Diviš a e-shop a recepci Eliška Slezáková, marketing a sociální sítě Dita Valentová. Každou kolekci nám vždy skvěle nafotí Klára Bartheldi.

Akce pokračovala módní přehlídkou, kterou pro všechny zúčastněné připravila hradecká návrhářka Jitka Šedová a přítomné dámy si prohlédnout nové kolekce i s velmi nápaditými outfity.

Po přehlídce pokračovala volná zábava a nikdo neodešel s prázdnou. Věříme, že si každý náš velký večer užil. Všem moc děkujeme za účast a věříme, že vám budou kabelky dělat radost, kamkoliv si je vezmete.

Pokud budete mít cestu kolem Třebechovic, neváhejte se u nás také zastavit, tolik kabelek, jako u nás jen tak neuvidíte.