Nový rok 2021

Nový rok 2021

Milý přátelé, zákazníci a fanoušci. Moc děkujeme za vaši podporu v loňském nelehkém roce. Velice si vážíme všech vašich objednávek, milých slov i podpory. Bez vás všech by to nešlo. Jako malý dárek jsme pro vás připravili slevu 10% při zadání promokódu DAREK10, který lze uplatnit na našem e-shopu do 10.1.2021

Do 11.1.2021 s námi můžete soutěžit na našich sociálních sítích Facebook a Instagram o 20 stolních kalendářů ELEGA, který u nás na e-shopu naleznete zde. Už máte kalendář pro rok 2021? Jeho prostřednictvím můžete být s námi po celý rok.

Díky vládním nařízením je naše prodejna uzavřena pro veřejnost, my však stále pracujeme a je tak možné vyzvednutí objednávek z e-shopu, případně k výměnám vánočních dárků, každý pracovní den 8 - 15:30 h.

Pokud jste se Vy nebo někdo z Vašich blízkých netrefili s výběrem vánočních dárků, máte možnost celý leden zboží vyměnit za jiné, případně Vám vystavíme dárkový poukaz na cenu vráceného zboží s platností do 30. 6. 2021.

My už nyní finišujeme jarní kolekce, takže v březnu se opět budete moci těšit na novou várku krásných kabelek ELEGA i ELEGA by Dana M. Vám všem přejeme, aby ten nový rok byl daleko veselejší a bez nutných omezeních, abychom se opět mohli sejít v divadlech, kinech a restauracích.

Krásný leden

Eva Šedinová, Majitelka