NOVINKY v kabelkách ELEGA

NOVINKY v kabelkách ELEGA

Nové kabelky nemáme jen v kolekci ELEGA by Dana M, ale i v kolekci ELEGA! Jaké to jsou? Pokud milujete ležérní pohodlnou módu, rozhodně si nenechte prohlédněte Crossbody kabelku Hoot. Do kabelky se vejdou dokumenty o vel. A4 a na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa, což ocení každá praktická žena.

Další novinkou je Kabelka na rameno Hessy. Která je na rozdíl od Hoot s krátkým držadlem a odepínacím textilním popruhem. Mají stejné vnitřní vybavení a do kabelky se také vejdou dokumenty o vel. A4. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa, což ocení každá praktická žena.

Pokud hledáte menší ležérní kabelku, určitě se podívejte na Malé crossbody Hootie, které je větší než Hill. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa, což ocení každá praktická žena. Kabelka má neodepínatelný textilní popruh, který lze posunout na délku, která Vám bude vyhovovat.

Pokud naopak toužíte po super elegantní kabelce, tak přesně pro Vás jsem opět vyrobili Kabelku Ronny. Kabelka je určená k nošení v ruce a pokud k ní připnete dlouhý řemínek, který je součástí, můžete ji nosit i přes rameno.

Pokud milujete klasickou elegantní módu, mrkněte na Velké Crossbody RICH a již brzy se můžete těšit na jeho menší variantu Richie. Obě kabelky jsou vyrobeny z hovězinové kůže s vytlačeným motivem krokodýla.

Pro milovnice velkých kabelek jsme připravili Shopper Line , která vychází z velmi oblíbené Simply. Má však prodloužené držadla, aby se pohodlně nosila na rameni.

Jelikož už dlouhou dobu jsou mezi bestsellery psaníčka Ann a Annie, přidali jsme do této rodinky i  Kabelku Bolla. Bolla je ideální kabelkou na společenské akce, pokud nechcete jen malé psaníčko.

Dále se můžete těšit na dvě zbrusu nové kabelky. Shopper Laverne, kterou vidíte v úvodu článku a Klopnovou kabelku Lauren, kterou vidíte níže a brzy vám ji představíme.

Nové kabelky jsme pro vás nafotili díky:

Modelka Romana Pavelková

Make-up Denisa Marková

Foto Klára Bartheldi - fotostudio

Oblečení VIDDA, Zara