Nové kolekce ELEGA by Dana M Furry a Ellisse

Dne 22.9.2016 jsme představili v pražském hotelu President nové kolekce ELEGA by Dana M Furry a Ellisse za podpory VIP osobností, jako Jana Švandová, Iva Huttnerová, Patricie Solaříková, Eva Perkausová, modelka Veronika Machová. Večerem opět provedl Jan Čenský.
Teď už k novým kolekcím:
Kolekci Furry si můžete prohlédnout zde . Přední díl je vyroben z prvotřídní hovězinové kůže s krátkým chloupkem a zdoben luxusním oválným logem ELEGA by Dana M. Na zbytek kabelek je použitá jemná kůže Nappa, která je jednou z nejkvalitnějších.
Při vzniku této kolekce jsme se inspirovali luxusními lyžařskými středisky, kde jsou doplňky s chlupem naprostou nezbytností a jak jinak vyrazit na odpolední nákupy a návštěvy kaváren, než s luxusní kabelkou. Barvy jsme pro tuto kolekci vybrali z nejnovějších trendů pro podzim zima, což jsou přírodní barvy, jako je béžová, tmavě zelená, světle šedá a klasická černá.

**Kolekci Ellisse **si můžete prohlédnout tady pro tuto kolekci je opět použita hovězinová kůže v designu Saffiano, kterou zákaznice milují pro její praktičnost.
Při vzniku kolekce nás inspirovala elipsa, pro svou jemnost a nadčasovost. Tento tvar je použit jak na novém kování uchycující držadla, tak i na celkovém tvaru kabelek. Díky zaobleným hranám působí kabelky velmi příjemným dojmem.
Tvarově si můžete zvolit praktické velké a střední kabelky na rameno, které jsou ideální na nošení dokumentů A4 a nadchnou každou zaměstnanou ženu, tak i malé a střední crossbody, které jsou ideální na vycházky do města, kdy potřebujete jen to nejnutnější. Všechny kabelky mají pevný, stabilní tvar. Barvy této kolekce jsou červená, béžová, citrón, bordó a černá.

IMG_3998

IMG_4203

IMG_4348

IMG_4430