Letní kolekce ELEGA by Dana M

Letní kolekce ELEGA by Dana M

11.3. jsme oficiálně představili kolekce ELEGA by Dana M pro sezónu jaro/léto 2022. Akce se konala v naší firmě, abychom při té příležitosti mohli ukázat, kde a jak naše kabelky vznikají. Věříme, že když zákaznice ví, jak taková kabelka vzniká a kolik práce je potřeba k její kompletaci, má k takové kabelce ještě bližší vztah.

Dříve, než jsme naše milé hosty provedli dílnou, tak si Dana Morávková zkusila pár kroků, jak vlastně kabelky s jejím podpisem vznikají. A jaké byly její pocity? „Já ty dámy neskutečně obdivuji, taková drobná práce je náročná na oči, musela jsem si na to i sundat brýle,“ sdílí své dojmy.

A jaké tedy jsou nové kolekce? Pojďme si je představit.

Kolekce Autogram

Tato nová lehká kolekce evokuje léto. Jsou to měkké kabelky, které budou skvělým společníkem na výlety. Díky tomu, že nemají podšívku jsou neuvěřitelně lehké.  Hlavním detailem celé kolekce je logo. Tentokráte jsme vsadili na podpis Dany M, který je na každé kabelce vyšitý, proto název Autogram. U této kolekce jsme se snažili držet jednoduchých tvarů s minimem rušivých prvků. Snažili jsme se vyrobit minimalistickou ležérní kolekci, která zaujme. Dle vašich ohlasů věříme, že se nám to podařilo. Celou kolekci naleznete zde.

V kolekci naleznete malé i střední crossbody, shopper s jedním či dvěma držadly i stahovací vak. Barvy jsou mátová, taupe, koňak, černá a fialová. Součástí kolekce jsou i peněženky a velké kosmetické etuje, brzy však přibydou i klasické etuje.

Kolekce Harmony

Kolekce Harmony byla velice populární v předchozích sezónách a proto jsme se rozhodli jí lehce upravit a znovu vyrobit. A kůže Saffiano, která je použita na této kolekci nám už chyběla, je totiž úžasně praktická. Díky tomu, že je potažená fólií, nevyžaduje žádnou velkou péči, je odolná a skvěle drží tvar. Psaníčko ve světlé variantě, bude naprosto dokonalým doplňkem například na svatbu, nebo do divadla v černé kombinaci. Kabelka na rameno je zase ideální pro ženy, které milují pevné elegantní kabelky, ale nespokojí se s jednou barvou kabelky. Celou kolekci naleznete zde.

Kolekce Fold

Fold je měkká a přitom velice elegantní kolekce. V kolekci jsou jen dvě velikosti kabelek, ale i tak zamotají hlavu svou barevností. Na výběr je 5 barev a jedna je hezčí než druhá. Každá kabelka má hned tři popruhy. Jeden řetízkový, který slouží i jako skvělý detail, dále má kabelka krátký popruh k nošení na rameni a dlouhý k nošení crossbody a je jen na její nositelce, jaký popruh použije a kam ho umístí. Kabelku lze totiž nosit přehnutou, odtud název Fold, nebo na výšku, aby pojmula více věcí. Celou kolekci naleznete zde.