Kolekce GRACE a CASUAL

Kolekce GRACE a CASUAL

Pro sezónu podzim/ zima - 20/21 jsme si pro vás připravili opět dvě kolekce. První je exkluzivní, velice elegantní, nadčasová a podtrhne krásu každé ženy. Proto jsme ji nazvali Grace.

Nadchne každou pravou dámu, která se nebojí výrazných kabelek. Kabelky jsou totiž vyrobeny z hladké lakované kůže v kombinaci s lakovanou kůži v designu krokodýla. Celou kolekci si můžete prohlédnout ZDE

Vybírat můžete mezi mini kabelkou do ruky, což je naše horká favoritka, jelikož něco tak roztomilého, a přitom tak elegantního jsme ještě neměli. Dále nabízíme crossbody kyblík uzavíraný na zip, luxusní klopnové psaníčko, které vás rádo doprovodí na jakoukoliv společenskou událost od plesu, přes divadlo, až po svatbu. Pokud potřebujete velkou kabelku, i tady jsme při tvorbě kolekce Grace na vás mysleli. Nabízíme jednoduchou velkou shopper, kterou dáte přes rameno i na kabát. Pokud jste menší postavy a nepotřebujete velkou tašku, určitě vás nadchne střední shopper, kterou lze nosit v ruce, přes rameno i jako crossbody.

Druhá kolekce je pro milovnice pohodlí a ležérnosti. Proto jsme ji nazvali jednoduše Casual, což znamená neformální, nenucený, každodenní. S touto kolekcí můžete cestovat do práce, na chalupu, ale i do luxusního hotelu. Chtěli bychom, aby vás naše značka mohla doprovázet na každém kroku a při jakékoliv příležitosti. Celou kolekci si můžete prohlédnout ZDE

V kolekci Casual naleznete praktickou velkou gondolu na rameno, shopper, která má dostatečně dlouhá držadla k nošení na rameni a ideální velikost k nošení dokumentů o velikosti A4. Bonbónkem je malá klopnovka, do které se každý musí zamilovat. Vybrat si můžete i kabelku Casual, kterou lze nosit v ruce, přes rameno i jako crossbody. Díky menším rozměrům, skvěle sedí menším postavám. No a čím je tato kolekce unikátní? Přidali jsme do ní první cestovní tašku ELEGA by Dana M, dalším kouskem nové kolekce je velká cestovní etuje – taška pro vaši kosmetiku k osobní hygieně, či malá etuje – pouzdro na dekorativní kosmetiku.

Ano, vytvořit v dnešní době cestovní kolekci je odvážné, ale i na víkendový pobyt v krásném penzionu s rodinou, nebo do romantického hotelu s partnerem, můžeme jet s luxusní koženou cestovkou plnou krásných doplňků.

Touto cestou děkujeme všem našim věrným zákazníkům a fanouškům, kteří nás neustále podporují. Snažíme se poskytovat odborný a přitom milý zákaznický servis. Můžete se na nás spolehnout i v oblasti pozáručních oprav a renovací.

Tým ELEGA