Kolekce ELEGA by Dana M Grande a Magnifico

Kolekce ELEGA by Dana M Grande a Magnifico

Na sezónu jaro/léto 2021 jsme si pro vás chtěli připravit něco speciálního. Něco, co vám zlepší náladu a rozzáří tyto náročné dny. Rozhodli jsme se vytvořit kolekci plnou barev Magnifico. Magnifico znamená v italštině velkolepý. Tato kolekce je ukázkou naší řemeslné práce. Snažili jsme se na ní ukázat veškerý náš um. Kabelky Magnifico jsou vymazlené do posledního detailu. Abychom vykouzlili úsměv na vašich tvářích, pustili jsme se do opravdu zářivých barev, ale své místo si samozřejmě našly i ty usedlejší barvičky, jako je bílá, šedá, pudrová či černá. Celou kolekci na našem e-shopu naleznete zde.

Jak kolekce Magnifico vznikala naleznete zde:

Do této kolekce patří  jedinečná Dvouklopnová kabelka. Přední i zadní díl je uzavírán klopnou se skrytými magnety. Součástí je dlouhý popruh s řetízky, který nelze odepnout. V každém oddělení se nachází otevřená kapsička na drobnosti. Na předním díle je použito naše kovové logo ELEGA by Dana M. Tato Dvouklopnová kabelka jsou dvě jednoduché kabelky sešité k sobě. Pokud se vám tedy líbí Jednoduchá klopnová kabelka Magnifico, ale je na vás malá, toto je ideální volba. Použitý materiál je luxusní jemná kůže Nappa, která má tolik nádherných barevných variant, že nebudete vědět, kterou dříve.

Malou kabelku Magnifico uzavíranou klopnou si prostě zamilujete. Uspokojí i tu nejnáročnější milovnici mini kabelek. Zajímavá je tím, že z ní jde udělat ledvinka. Můžete si k ní totiž dokoupit opasek, který máme v nabídce. Součástí kabelky je dlouhý popruh s řetízky, který lze odepnout. Do kabelky se Vám vejde opravdu jen to nejnutnější - uvnitř se nachází pouze otevřená kapsička na telefon. Do kabelky jsme dali naše unikátní kovové logo ELEGA by Dana M.. Kovové logo je použito i na klopně kabelky. Použitý materiál je luxusní jemná kůže Nappa, která má tolik nádherných barevných variant, že nebudete vědět, kterou dříve.

Klasická klopnová kabelka Magnifico je pilířem celé kolekce. Uspokojí i tu nejnáročnější zákaznici. Součástí je dlouhý popruh s řetízky, který nelze odepnout. Kabelka je prostorná - uvnitř se nachází velká zipová kapsa, otevřená kapsička na telefon a poutko s karabinou na klíče. Do kabelky jsme nezapomněli dát naše unikátní kovové logo ELEGA by Dana M.. Kovové logo je použito i na klopně kabelky. Použitý materiál je luxusní jemná kůže Nappa, která má tolik nádherných barevných variant, že nebudete vědět, kterou dříve.


V kolekci Magnifico nesmí chybět ani kabelka na rameno, proto jsme pro Vás připravili tento luxusní vak, u kterého si můžete stranice stáhnout pomocí pásku s karabinou.  Kolekce Magnifico je propracovaná do nejmenších detailů, je ukázkou naší ruční práce a zručnosti. Součástí vaku je odnímatelný dlouhý popruh zdobený řetízkem k nošení crossbody. Kabelka je uzavíraná klopínkou na magnet. Uvnitř je jedna zipová a jedna otevřená kapsička na telefon. Dovnitř kabelky jsme uložili naše unikátní kovové logo ELEGA by Dana M.. Kovové logo je použito i na klopně kabelky na předním díle. Kabelka je prostorná a pojme dokumenty o velikosti A4. Použitý materiál je luxusní jemná kůže Nappa, která má tolik nádherných barevných variant, že nebudete vědět, kterou dříve. Těšit se můžete i na další barevné varianty, které představíme již brzy.

V kolekci Magnific už brzy naleznete i peněženky a další doplňky v podobě pouzder na telefony a sluchátka.

Druhou kolekcí pro tuto sezónu je kolekce Grande. Grande znamená v italštině skvělý… My jsme pro vás chtěli tuto sezónu opravdu něco skvělého vytvořit, a proto je název Grande naprosto vystihující. Grande je černá, ale i bílá a plná květin, které nám rozzáří den a vlije trochu optimismu do žil. Kolekci Grande naleznete na našem e-shopu zde.

Velice všem našim zákazníkům děkujeme za úžasnou podporu, kterou nám vyjadřujete nejen nákupem našich výrobků, ale i slovy chvály. Každá z vás je jedinečná a každá z vás chce od kabelky něco jiného, vytvořili jsme tedy novou možnost u kolekce Grande – navrhněte si sama své vybavení.

Pilířem kolekce Grande je Velká shopper na rameno. Každá žena má jiné potřeby a představuje si jinak svou dokonalou kabelku. My jsme se tímto nechali inspirovat, a proto si vnitřek můžete poskládat podle svých potřeb. Pokud nepoužíváte kapsy, které jsou součástí všech kabelek a zásadně kabelku nezapínáte na zip, bude vám stačit základní verze. Pokud potřebujeme mít vše na svém místě, můžete kombinovat Látkový i Kožený organizér. Do koženého organizéru uložíte telefon, malou peněženku, klíče od auta, do velkého látkového drobnosti, které mají zůstat skryty, jako kosmetiku, velkou peněženku. Neutrální věci, jako třeba knížku či dokumenty A4 můžete nechat v kabelce volně, mezi organizéry. Pokud však potřebujete opravdovou manažerskou kabelku, protože neustále u sebe nosíte notebook, doporučujeme přidat Tašku na notebook Grande. Všechny tyto doplňky ladí s shopper Grande. Záleží pouze na Vás, co do kabelky zvolíte. Vnitřek kabelky je vypodšívkovaný látkou s pestrými květy a to Vás zaujme hned na první pohled. Kabelka má dvě držadla vhodná k nošení na rameni a je uzavíraná pouze koženým páskem na trn. Uvnitř kabelky je poutko s karabinou na klíče a příslušenství k tomu, abyste mohli přichytit jeden z organizérů. Kabelka působí velmi elegantním až nadčasovým dojmem.

Dále v kolekci Grande naleznete Středně velkou kabelku na rameno, uzavíranou na zip. Tuto kabelku musí milovat každá praktická žena, která nemá ráda velké ozdoby. Kabelka je v horní části rozšířená. Na předním i zadním díle je ozdobné prošití v barvě kůže. Lem kabelky z vnitřní části u zipu je vypodšívkován látkou s motivem letních květů či imitaci kůže, vzniká tak zajímavý detail provázející celou kolekci Grande. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na naše kovové logo ELEGA by Dana M., které je umístěné na předním díle. Kabelka je poměrně prostorná, pohodlně přenese dokumenty A4 a další nezbytnosti. Uvnitř naleznete zipovou kapsu a poutko s karabinou na klíče, díky tomu už nikdy nebudete hledat klíče v kabelce.

V žádné kolekci nesmí chybět malé crossbody, které je uzavírané zipem a součástí je dlouhý popruh zdobený řetízkem. Tato kabelka je v horní části rozšířená. Na předním i zadním díle je ozdobné prošití v barvě kůže. Lem kabelky z vnitřní části u zipu je vypodšívkován látkou imitující broušenou kůži či s květy, stejně jako u ostatních kabelek Grande. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na naše kovové logo ELEGA by Dana M., které je umístěné na předním díle. Kabelka je poměrně prostorná a vejde se do ní naše velká zipová peněženka a další drobnosti. Uvnitř naleznete zipovou kapsu a poutko s karabinou na klíče.

Použité květované látky můžete znát již z kolekce Manon. Jedná se o prémiové anglické látky od pana Hubíka. Jejich množství je omezené. V kolekci naleznete i peněženky a chystáme pro vás další doplňky v podobě pouzder na telefony a sluchátka.

Moc nás mrzí, že jsme Vám nemohli veřejně nové kolekce předvést. Připravili jsme pro vás alespoň video

O focení se postaral opět stejný tým.

Video připravila Klára Penzová

Lokace River Garden Grill

Foto Klara Bartheldi

Make-up Katka Ceralová

Styling Martin Brumerčík

Promo Romana Pavelková