Jednoduchá elegance s Baulettem

Zdravím vás v dnešním parnu. Někde padají kroupy, někde je vedro k padnutí, ale pracovat se musí všude a za každého počasí. A tak jsem se málem uvařila v saku. Ale tahle fotka mi už asi navždy bude připomínat den, kdy se mi splnilo jedno velké přání. Nebo se ke splnění udělal první krok. Nebojte, nebudu třetí Elega blogerka, která otěhotní 🙂 , tedy zatím. Ale rozhodně jde o něco, co mě nutí se pořád usmívat. Strašně se těším a užívám si každou vteřinu dne. A vůbec nevadí, že tuto nádhernou Elega kabelku mám nacpanou k prasknutí. 

Dnešní outfit je hodně pracovní, mám mé oblíbené botky, které jsou velmi pohodlné a já je miluju. Jednoduché volné šortky, které se nemačkají, jsou ideální do teplého počasí a sedavého zaměstnání. Podařilo se mi najít lehounké sako, které odstínově ladí ke kabelce a když ho sundám, mám pod ním top bez rukávů. Miluju tento stříh i když se strašně těžko hledá. Když už takový střih najdu, kupuju ve všech barvách. A samozřejmě nesmí chybět Bauletto. Pořád si brousím zuby na nějakou další kousek v podobném tvaru, ale nemohu se rozhodnout.

Jsem však ráda, že mám právě Bauletto, protože je neuvěřitelně univerzální. Stejně tak i kabelky z kolekce Euphoria, která je všemi oblíbená a tak se pro letošní rok opakuje. Najdete ji zde a jistě ji unosíte po celé léto. Já se pro dnešek loučím a přeji vám také důvod k úsměvu. Mějte se krásně.

Vaše Iri

Facebook & Instagram