Focení nových kolekcí ELEGA by Dana M

Focení nových kolekcí ELEGA by Dana M

2.2. jsme fotili nové kolekce ELEGA by Dana M v Automatických mlýnech v Pardubicích. Těšit se tedy můžete na dvě úplně nové a jednu staronovou kolekci. Pojďme ale hezky popořádku.

Jistě si pamatujete na naší kolekci Autogram, kde hlavním znakem byl velký nápis ELEGA a vyšitý podpis by Dana M. Rozhodli jsme se toto logo minimalizovat a použít naše klasické kovové logo. Tvary z kolekce Autogram jste milovali, proto jsme si řekli, že by byla škoda je opět nevyužít. Nové kabelky tak mají nejen minimalističtější logo, ale vyslyšeli jsme i vaše přání a jsou uzavírané zipem a vypodšívkované. No není to sen?

Co je však úplně nové jsou dvě kolekce. První bude naprosto limitovaná. Podařilo se nám koupit nádherný kožený materiál z Itálie, kterého bylo možné koupit opravdu malé množství, ale jelikož jsme se do něj naprosto zamilovali, rozhodli jsme se vytvořit jednoduché letní tašky, které jsou tak lehoučké, že je nebudete chtít dát z ruky.

Jako třetí kolekci představíme úplnou novinku, ze které sálá léto, moře a dobrá nálada. Pustili jsme se zde i do odvážnějších barev, jako je limetkové, oranžová, nebo baby blue. Na své si přijdou i milovnice klasických barev, jako je černá a béžová.

A kdy to všechno vypukne? Už v březnu a rozhodně se bude na co těšit!

Moc děkujeme celému týmu - fotografka Klára Bartheldi, make-up Denisa Marková, outfity Marks & Spencer, lokace Cafe Gočár a Sféra Pardubice. Hlavní díky však patří Daně Morávkové.