ELEGA pro pány

ELEGA pro pány

To, že vyrábíme dámské kabelky je dobře známo, zvláště díky kolekcím ELEGA by Dana M s Danou Morávkovou. Pánská sekce je bohužel trochu opomíjená, ale my jsme se rozhodli to změnit spolu s hokejistou Filipem Hronkem. Sice pánové nepotřebují tolik tašek jako dámy, jelikož naše zákaznice jsou schopny kupovat každé dva měsíce novou kabelku (takže milí pánové, pokud to není případ vaší partnerky, máte štěstí). Většina našich zákazníků - mužů přijde jednou za 5/10 let a chtějí pouze opravit stávající tašku. Novou tašku většinou dostanou jako dárek, protože podle nich je ta jejich "ještě dobrá".

Kvalitní taška z kůže je skvělá investice, protože kůže stárne a zraje se svým nositelem. Získává patinu a pokud se něco rozbije, jsme schopni provést opravy v rámci záručního i pozáručního servisu.

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit hokejistu z NHL, hrajícího pod křídly Detroit Red Wings Filipa Hronka. Tento třiadvacetiletý hráč, teď díky pauze v NHL hraje pár týdnů za Mountfield HK a mohl si tak udělat chvilku na focení pánské řady ELEGA. Filip Hronek není žádný model, ale pořádný chlap. A přesně takovým sedí naše pánská řada nejvíc. Muž s elegantní koženou taškou vás zaujme jistě mnohem více, než s odřenou textilní brašnou na notebook.

Filip už rok zkouší naši kvalitu, jelikož před rokem si u nás nechal vyrobit cestovní set se svým monogramem FH17. Díky tomu s ním cestujeme napříč Amerikou a naše výrobky jsou testovány v extrémních podmínkách - stále na cestách.

Takže pokud stále nevíte, co koupit svému partnerovi za dárek, můžeme doporučit pár našich bestsellerů - Taška Brody, Placka Slash, peněženka Lesley, opasek Oskar, aktovka Kenth

Pokud si nejste jisti s výběrem, obraťte se na nás a rádi vám poradíme, nebo můžeme vytvořit dárkový poukaz a obdarovaný si sám dárek vybere. Kdyby jste se s dárkem netrefili, nebojte, dárky zakoupený v prosince budete mít možnost celý leden vyměnit za jiný kus. Případně vystavíme dárkový poukaz na stejnou částku s platností do 30.6.2021.

Foto: Klára Bartheldi