Dámská kolekce ELEGA podzim 2018

Pro aktuální sezónu podzim 2018 jsme si v kolekcích ELEGA připravili spoustu novinek co se materiálů i nových kabelek týče. Tváří této sezóny se stala Miss Veronika Kašáková, která vás provede celou nabídkou nových kabelek. Pojďte se s námi na ně důkladně podívat a zorientovat se v nich.

Kolekce ELEGA Teri

Jako první vám představíme zbrusu nový materiál TERI, což je potištěný velur v barvách – černá, taupe a šedá. Každá kabelka je v  kombinaci s jemnou kůží Nappa. Přímo k tomuto materiálu vznikly i tři nové kabelky – Kabelka do ruky Ronny, Crossbody Ronie a Shopper Ronna.  Kabelky jsou dokonalým doplňkem pro každou elegantní dámu.

Materiál Teri se nám zalíbil natolik, že jsme ho použili i na některé bestsellery: psaníčka Ann a Anie, Shopper Toscanini, kabelku Stormy . No a to bychom nebyli my, aby nevznikla i peněženka Mopsy k doplnění setu .

Veronika Kašáková s ELEGA Ronie

Novou kolekcí je i Roll, která je z oblíbeného materiálu – kůže v designu **Saffiano. **Jsou to designové kabelky, kde hlavním detailem, který propojuje celou kolekce je kování potažené kůží. Toto kování, které uchycuje držadla je ve tvaru válečku, odtud název **Roll. **Díky tomuto detailu vzniklo spoustu zajímavých barevných kombinací. Součástí kabelek je dlouhý odepínací popruh. Pojďme se podívat na jednotlivé kabelky. Máme tu téměř dvojčata, Kufřík Jerry a Shopper Jersey. Rozdíl je pouze v tom, že Jerry  je buclatější.

Nová minimalistická kolekce Double obsahuje Ledvinku Double, která lze nosit jako ledvinka, tak jako psaníčko. Tento kousek nadchne každou milovnici módy, která chce vypadat ležérně a nenuceně. Vypadá něco lépe, než tato jednoduchá ledvinka na kabátu, nebo nenápadně vyčuhující z rozepnutého saka? Další je  Psaníčko Double s řetízky, které díky svým barevným kombinacím a řetízkům ve zlatě či stříbře rozsvítí každý tmavý outfit.

Veronika Kašáková má ledvinku Elega

Veronika Kašáková s psaníčkem Elega

Už v září, jsme vám na blogu představili kabelku Sham. Sham je skvělá a univerzální kabelka, která nesmí chybět žádné mamince. Sama blogerka Lucka  ji vyzkoušela ke kočárku a o své zkušenosti se podělila ve svém článku. Kabělku však ocení každá zaneprázdněná žena, protože do kabelky dáte dokumenty A4 i malý nákup.  Kabelka Sham má i menší sestřičku Shamy. Vyrobené jsou v kombinaci  jemné kůže Nappa po stranách a pevné hověziny v designu Saffiano.

Elega Sham a Veronika Kašáková

Pokud nechcete být za dámičku, ale potřebujete kvalitní tašku, určitě Vás nadchne naše ELEGA Jenny, její větší sestřička Jena, do které se vejde i dokument A4. Nebo, pokud toužíte po crossbody, vyberte si Jennet, která uzavíra tuto neformální skupinku. Všechny tašky se vyrábí v jedno i vícebarevných kombinacích z měkké hovězinové kůže Adria. Tyto “pytle” si získávají vaše srdce svou jednoduchostí.

Elega Jenny a modelka Veronika Kašáková

Nabídka je opravdu rozmanitá a tak doufáme, že už máte vybranou svou favoritku, která vás bude doprovázet na vašich cestách.