CROSSBODY ELLISSE - JE TO VÁŽNĚ BESTSELLER

Krásné pondělní ráno! Dnes jsem tu s jedním šuplíkovým outfitem, který už na instagramu Elega byl, ale to nevadí, přece vás neochudím o kompletní verzi 🙂 Malá crossbody kabelka opět bohužel není skladem, takže apeluji na zrychlení výroby, asi je to fakt bestseller 🙂 Takže sledujte stránky, aktivujte hlídacího psa, ať tuto krásnou crossbody stihnete třeba k Vánocům.

Jak se vám líbí čím dál mrazivější počasí? Já se přiznám, že s outfity asi za chvíli začnu vykrádat sama sebe, protože se balím do huňatých vest, které tu již několikrát byly. Ovšem zase lepší, když se vykrádám sama, než když to dělají jiní 😉 Co se týče opakování outfitů, v tom je zima vždycky trochu složitější. Ač si myslím, že svršků mám poměrně hodně, občas se mi stane, že si oblíbím určitý kousek a ten nosím velmi často.

Tento outfit je spíše ještě z podzimního ranku. Teď bych v lehčím trenchcoatu už zmrzla a bez šály nevycházím na krok. Čím jsem starší, tím více uznávám pohodlí a teplo před zbytečnou frajeřinou. I k tomu musí člověk dospět 🙂

Mějte se báječně a fajn týden!

Facebook & Instagram

DSC_0090

DSC_0088

DSC_0087