Kolekce ELEGA by Dana M Manon

Kolekce ELEGA by Dana M Manon

Tuto sezónu slavíme šest let, co jsme spolu s Danou Morávkovou založili značku ELEGA by Dana M. Co mělo být pouze sezónní záležitost je už stálice na českém trhu a stále více žen nosí naše kabelky.

Pro sezónu jaro/léto 2020 jsme pro vás připravili kolekci plnou květin, barev a letní atmosféry. Vytvořili jsme kolekci Manon. Manon je motýl, Manon je včela. Manon je růže, hozená do kostela.  Název byl inspirován krásnou básní od Vítězslava Nezvala.

Tašky jsou měkké, ležérní a hravé. Zaujmou svou jednoduchostí a nadčasovostí. Pouze na předním díle je kovové logo ELEGA by Dana M. Kompletní kolekci si můžete prohlédnout ZDE

Pokud však toužíte po hravé, pestré a lehce extravagantní tašce, plné pozitivní nálady, připravili jsme si pro vás, ve spolupráci s odborníkem na interiérové textílie – Štěpánem Hubíkem naprostou novinku.  V nové kolekci kabelek ELEGA by Dana M. byly pro kombinaci s kůži vybrány originální anglické bavlněné látky s květinovými motivy. Všechny textilie byly vyrobeny v Evropě a představují klasické anglické nadšení pro florální vzory.

Sám pan Hubík nám řekl: Rád vytvářím interiéry, kde jsou dominantou výrazné květinové látky, které při použití na závěsech a paravánech, čalounění, ubrusech či polštářích vytvoří originální celek.  Pro svou práci používám výhradně kvalitní tkané či tištěné dekorační látky renomovaných textilních firem.

Použitý materiál je hovězina Adrie, která je neuvěřitelně praktická, měkká a odolná. Vybírat můžete mezi celokoženými taškami a taškami kombinovanými látka/kůže. Jemná růžová kůže, kombinovaná s paletou pestrých květů, žlutá kůže Curry v kombinaci s pastelovými odstíny představuje rozkvetlou anglickou zahradu . Kůže v barvě Cappucino, kombinovaná s květinovou textilií v odstínu indigo, reflektuje klasický florální dekor s motivem ptactva v netradičním secesním pojetí. Pro milovnice  čistých barev nabízíme i čistou smetanovou kůži, kde punc luxusu dodává zlaté kování.

Vybírat můžete mezi malou  crossbody,  otevřenou Shopper, střední a velkou gondolou, velkou Shopper do ruky, klasickou taškou na rameno. V kolekci máme opět i peněženky a etuje na drobnosti jak v kůži, tak látce.

Původně mělo být představení této kolekce 12.3. v naší nové PUP-UP prodejně v nákupním centru Westfield Chodov, kterou jsme otevřeli 1.3.2020. Vzhledem k nařízeným karanténám jsme toto představení museli zrušit a celou kolekci ukázat pouze on-line. Již v pondělí 27.4. však otevřou některé prodejny a my vám můžeme kabelky osobně v Třebechovicích ukázat.Doufáme, že brzy otevřeme i pražskou prodejnu, kdy máme domluvený pronájem na 6 týdnů od znovuotevření.