Byla jsem u toho - křest nové kolekce

Luxus, elegance, noblesa. V tomto duchu se nesl křest nové kolekce Elega by Dana M., která byla představena 26.9.2017 v NH Prague City paní Danou Morávkovou. Byla to má první akce značky ELEGA, ale naprosto mě nadchla.

Na křest přišlo několik známých osobností, které byly okouzleny jedinečností těchto kabelek. Nově se představila kolekce Peloso a Nocturne. Modelky tak předvedly opravdu honosné kabelky zdobené broží a chloupkem. A určitě mi přítomní hosté dají za pravdu, když řeknu, že se obě nové kolekce neskutečně povedly a nejen dámy byly okouzleny šperkem umístěným na předním díle kabelek. Vybírat můžete i Vy z několika barevných variant: korálově červené, modré, černé a starorůžové. Všechny jsou již dostupné v e-shopu.

Milovnice kůže a chlupu upoutají nové kousky z kolekce Peloso. Typů je rovnou několik: crossbody, psaníčka, shopperky či klopnové kabelky. Peloso jsou zdobené kromě chloupku i luxusním kovovým logem Elega by Dana M.

Věřím, že i Vás kolekce Nocturne i Peloso upoutá svými nápaditými detaily, protože všechny kousky působí neuvěřitelně něžně a žensky. Já osobně vlastním Střední klopnovou kabelku Elega by Dana M. z kolekce Nocturne, kterou jste už mohli vidět v předchozím článku a Klopnovou kabelku Elega by Dana M. z kolekce Peloso, kterou Vám představím v příštím outfitu. Nicméně hodně zajímavá mi přijde i Peloso v odstínu šedé, která na přehlídce působila velmi stylově. Myslím, že i Vy budete mít dilema, stejně jako jsem měla já, jaký kousek si vybrat.

Určitě mrkněte na novinky a mějte fajn den Michaela