Boty TEN POINTS u nás na prodejně

Už pár měsíců u nás v prodejně v Třebechovicích můžete zakoupit kvalitní švédské boty značky **TEN POINTS, **které skvěle naší k našim výrobkům. Jedná se o elegantní a přesto velice pohodlné boty pro muže i ženy. My sami tuto značku nosíme a milujeme.

Ten Points® je kvalitní švédská značka obuvi, která byla založena v roce 1983 Antoniem Gonsalvesem, narozeným poblíž Stockholmu.

První vzory obuvi byly prezentovány pod značkou Gondor Sko. Od roku 1985 byl název značky v důsledku cíleného mezinárodního zaměření změněn na Ten Points® a od roku 2006 již patří k nejprodávanějším značkám v celé Skandinávii. K typickým rysům obuvi Ten Points® patří módnost, nadčasovost, používání výlučně přírodních materiálů, kvalita a vysoká úroveň zpracování. Obuv Ten Points® je určena na městské a vycházkové nošení s důrazem na komfort a módní trendy. Design této značky podtrhují rozmanité skandinávské barvy.
Kolekce vzniká v současnosti v dílně švédských návrhářů v sídle firmy v Angelholmu. Při její tvorbě vycházejí z aktuálních módních trendů i ze skutečnosti, že obuv v módě určujícím způsobem dokresluje osobnostní styl. Zároveň vždy uplatňují své hluboké znalosti z výroby obuvi. Obuv Ten Points® je pokaždé doplněna o nějaký charakteristický prvek, jako je jemné zdobení či vlastní podešve a je vyráběna v obuvnických továrnách převážně v Portugalsku.
Výhradním dovozcem značkové obuvi Ten Points® do České a Slovenské republiky je česko-švédská společnost:
Lanson Praha s.r.o. Plzeňská 265 Praha 5, 155 00 www.lanson.cz

Facebook: https://www.facebook.com/pg/tenpointsCZ/photos/

Instagram: https://www.instagram.com/tenpointscz/

Tváří značky je i herečka Hana Vágnerová

U nás naleznete: